نرخ درهم به کمک قیمت دلار رفت

نرخ دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه ۹ شهریور ماه به پرواز درآمد. بازیگران ارزی از شب گذشته به سمت کانال ۳۰ هزار تومان هجوم بردند و در بازار امروز کانال مذکور فتح شد.

قیمت دلار در ابتدای معاملات نقدی امروز وارد کانال ۳۰ هزار تومان شد و بر روی۳۰ هزار و ۲۰ تومان قرار گرفت.  در ادامه معاملات نقدی امروز  سرعت پیشروی اسکناس آمریکایی در تهران بیشتر شد  و نرخ دلار به ۳۰ هزار و ۱۳۰ تومان رسید. این قیمت درمقایسه با عصر دیروز بیش از ۵۰۰ تومان افزایش را نشان می دهد . نرخ دلار ظهر امروز به ابتدای کانال ۳۰ هزار تومان برگشت و با ۳۰ هزار و ۲۰ تومان معامله شد .

علت افزایش قیمت دلار در بازار ارز امروز 

معامله گران معتقد بودند یکی از دلایل افزایش قیمت دلار  در تهران به رشد اسکناس آمریکایی در بازار های همسایه بر می گردد. نرخ دلار در سلیمانیه امروز افزایش پیدا کرد و به ۳۰ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

این قیمت درمقایسه با دیروز ۱۸۰ تومان رشد را نشان می دهد . نرخ دلار فردایی در هرات هم به یک قدمی کانال ۳۰ هزار تومان رسیده است. 

نرخ درهم به کمک قیمت دلار رفت

قیمت درهم امروز به مسیر رشد روز گذشته ادامه داد و به افزایش  قیمت دلار کمک کرد. نرخ حواله درهم  امروز به ۸ هزار و ۲۵۰ تومان رسید که نسبت به عصر دیروز تقریبا ۴۰ تومان بالا تر بود.

متن کامل این گزارش را با تیتر «قیمت دلار پرواز کرد /قیمت سکه جان دوباره گرفت» در اقتصادنیوز بخوانید.