نخستین هتل پنج ستاره استان اردبیل به بهره برداری رسید


نخستین هتل پنج ستاره استان اردبیل به بهره برداری رسید

به مناسبت هفته دولت و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد و استاندار اردبیل نخستین هتل پنج ستاره استان با نام یاکاموز در اردبیل به بهره داری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، به مناسبت هفته دولت و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد و استاندار اردبیل نخستین هتل پنج ستاره استان اردبیل با نام یاکاموز در اردبیل به بهره برداری رسید و آماده خدمات رسانی به گردشگران داخلی و خارجی است.

یکی از مطالبات اساسی گردشگران داخلی و خارجی و مردم استان راه اندازی هتل پنج ستاره بود که نبود هتل پنج ستاره در اردبیل نارضایتی گردشگران را به دنبال داشت.

در این میان سرمایه گذار بخش خصوصی با مدیریت شاهین خدامرادزاده در راستای تحقق این مطالبه جدی گردشگران پای کارآمد و با حمایت مسئولان برای راه اندازی نخستین هتل پنج ستاره استان اردبیل پیشگام شد.

یکی از نیازهای اساسی استان اردبیل درحوزه گردشگری هتل پنج ستاره بود که همیشه این امر احساس می شد.

امروز گردشگران برای اینکه مقصد گردشگری خود را انتخاب کنند قبل از همه چیز اولویتشان اسکان مناسب و حضور و اسکان در هتل استاندار و نوین است.

با توجه به اینکه استان اردبیل یکی از قطب های گردشگری کشور است فراهم کردن شرایط برای اسکان این گردشگران در هتل استاندار بسیار حائز اهمیت است که در این راستا سرمایه گذار بومی شاهین خدامراد زاده با ارج نهادن به استان خود اقدام به راه اندازی هتل پنج ستاره یاکاموز در بهترین نقطه مرکز شهر اردبیل واقع در میدان قدس اردبیل کرد.

شاهین خدامرادزاده، سرمایه گذار نخستین هتل پنج ستاره یاکاموز در آیین افتتاح این هتل گفت: این هتل در 12طبقه با زیر بنای 7310 متر مربع به منظور ارائه خدمات ممتاز افتتاح و به  بهره برداری رسید.

وی گفت: هتل 5 ستاره یاکاموز با خدمات اقامتی و رستورانهای سنتی ایرانی و فرنگی، کافی شاپ، تالارهای چند منظوره، سالنهای همایش،سالن کنفرانس،استخر،سونا و جکوزی،ماساژ روم سرویس در خدمت گردشگران داخلی و خارجی است.

سرمایه گذار هتل پنج ستاره اردبیل گفت: ظرفیت اقامتی این هتل پنج ستاره ۱۵۰ نفر است که با تخت های اضافی ظرفیت پذیرش ۲۱۰ نفر را هم خواهد داشت.

خدامرادزاده از برنامه ریزی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی خبرداد و گفت:در این زمینه با مراکز گردشگری همکاری لازم برای ایجاد زنجیره گردشگری انجام می شود.

وی بیان کرد: این هتل با حمایت امام جمعه اردبیل و استاندار و فرماندار اردبیل و نمایندگان استان در مجلس و میراث فرهنگی استان و بانک های عامل از جمله صادرات و دستگاه های اجرایی مربوطه به بهره برداری رسید که قابل تقدیر و قدردانی است.

در حال حاضر علاوه بر گردشگران داخلی گردشگرانی از کشورهای ترکیه و عراق و کویت و امارات و لبنان در این هتل حضور یافته و از خدمات دهی این هتل رضایت کامل داشته اند.

انتظار می رود با حمایت مسئولان استان از سرمایه گذار هتل پنج ستاره اردبیل روند خدمات  دهی و جذب گردشگران و تکمیل زیرساخت های جانبی به شکل مناسب انجام شود.