نامه پیشکسوتان پرسپولیس به رئیسی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در نامه پیشکسوتان پرسپولیسی خطاب به رییس جمهور آمده:

ریاست محترم جمهور، حضرت آیت الله ابراهیم رییسی
با سلام
احتراما ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت به محضر مبارک امام خامنه ای، ولی امر مسلمین جهان و حضرتعالی، خرسندیم که دولت مردمی یک سال ابتدایی فعالیت و خدمت خود را با موفقیت پشت سرگذاشت و امیدواریم در ادامه این راه با رهنمودهای حضرت آقا، درایت شما و زحمت های دولتمردان دولت مردمی حضرتعالی، روز به روز موفق تر باشد.
اما آنچه باعث شد پیشکسوتان پرسپولیس، مزاحم وقت گرانبهای حضرتعالی باشند، بی مهری ای است که وزارت ورزش و جوانان طی یک سال اخیر در حق پیشکسوتان پرسپولیس و بعضا استقلال روا داشته و به صاحبان اصلی فوتبال جفا کرده است.
پیشکسوتان پرسپولیس که به عنوان سربازان جان بر کف ورزش، از ابتدای انقلاب اسلامی تا به حال در تمامی بزنگاه های تاریخی در میدان دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاضر بودند و همیشه با حمایت از مقام ولایت و اصول نظام، وفاداری خود را به کشور ثابت کرده اند، طی یک سال اخیر نیز به واسطه تعصبی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار دارند، این بی تفاوتی ها و بی مهری ها را به روی خود نیاوردند و تحقیرها، اهانت ها و عدم به کارگیری نیروهای متخصص را تحمل کردند و به منظور جلوگیری از سواستفاده بیگانگان و دشمنان، سکوت نموده اند اما متاسفانه روز به روز این نوع رفتارها بیشتر شده و سطح بی مهری و کارشکنی وزارت ورزش علیه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و خانواده بزرگ پیشکسوتان این باشگاه، به حدی رسیده که حتی یک نامه ساده ما هم بی پاسخ می ماند و به هیچ یک از خواسته های پیشکسوتان هیچ گونه توجهی نمی شود.
پیشکسوتان این کارگران هفت تپه فوتبال هرگز امتیازی نخواسته اند و نمی خواهند و اگر حرفی می زنند و طرحی می دهند از سر دلسوزی و تخصص است و روا نیست که تخصص پیشکسوتان و تعهد آنها نادیده گرفته شود. توقع پیشکسوتان از حضرتعالی این است که از وزارت ورزش و جوانان بخواهید به بی مهری ها و بی تفاوتی آزاردهنده خود نسبت به پیشکسوتان پرسپولیس و حتی پیشکسوتان استقلال پایان بدهند. نادیده گرفتن پیشکسوتان در ورزش کشور و تعیین سرنوشت این دو باشگاه، ظلم آشکار به کسانی است که با گذشتن از جان و جوانی شان این برندها را ساختند.
سکوت در قبال تصمیم ها و انتخاب های غلط وزارت ورزش چه در حوزه مدیریت باشگاه پرسپولیس و چه در زمینه خصوصی سازی و … نشانه رضایت پیشکسوتان پرسپولیس نیست، بلکه پیشکسوتان تنها به این دلیل سکوت اختیار کرده اند که وزارت ورزش را زیرمجموعه دولت فعلی می دانند و از آن جا که در روزهای انتخابات ریاست جمهوری 1400، پیشکسوتان پرسپولیس حامی سید محرومان و دولت مردمی شما بودند، دوست ندارند از اعتراض آنها، سو برداشت شود.
البته به جاست از حسن انتخاب حضرتعالی در تعیین مدیران وزارت تعاون قدردانی کرد. مسئولین محترم تعاون و مسئولانش که به معنی واقعی کلمه مدیران جهادی هستند، برخوردی بسیار مردمی، دلسوزانه و ارزشمند با پیشکسوتان داشته اند و به خوبی دولت مردمی و خدمتگزار مردم را نمایندگی می کنند
ولی ما وزارت ورزش را خانه خود می بینیم و توقع نداریم در خانه خودمان غریب باشیم.

بیشتر بخوانید:

258 258