میراسماعیلی: انتظار داشتیم حداقل دو یا سه مدال کسب کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در گفت و گو با برنامه جهان ورزش (ورزش‌های رزمی) شبکه رادیویی ورزش در خصوص عملکرد جودوکاران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار کرد: سعی کردیم با برگزاری اردوهای منظم شرایط را برای مسابقات آماده کنیم. ما سه سال از میادین به دور بودیم. بابت نتایج عذرخواهی کردم اگر کوتاهی شده است. شرایط برای ما سخت بود و جودوکاران در یک جنگ نابرابر در مسابقات شرکت کردند.

میراسماعیلی افزود: بچه‌ها مسابقه ندیده بودند و انتظار داشتیم حداقل دو یا سه مدال کسب کنند اما این اتفاق رخ نداد. آنان در مسابقات تیمی ثابت کردند اگر در کوران مسابقه بودند توانایی بالا دارند.

وی درباره بانوان جودوکار تصریح کرد: مریم بربط و دیگر بانوان بسیار عالی کار کردند. بضاعت ما بیشتر از این است و در آینده از این ملی‌پوشان بیشتر خواهید شنید.

رئیس فدراسیون جودو بیان کرد: در مسابقات انفرادی ضعیف بوده اما در مسابقات تیمی بسیار خوب عمل کردیم.

وی در خصوص آمادگی جسمانی جودوکاران گفت: من از لحاظ فنی و بدنی بچه‌ها را خوب دیدم اما شرایط مسابقات و استرس روحی و روانی روی آن‌ها اثر بسزایی داشت. یک روانشناس‌ عالی را برای مشاوره آوردیم.

میراسماعیلی افزود: این موضوع را من باز نکرده بودم اما در بخش بانوان اجازه نمی‌دادند با حجاب بازی کنند. ما پیگیر موضوع شدیم و با روی گشاده برخورد کردند. دو روز پیش از مسابقات ما فشار و استرس زیادی داشتیم.

وی در خاتمه درباره درگیری جودوکاران در سالن غذاخوری گفت: همه من را به صداقت می‌شناسند، سردبیر یکی از خبرگزاری‌ها این خبر کذب را نشر داد. اگر همچین موضوعی بود مسئولین ورود می‌کردند. یک شیطنت مغرضانه بود و با شدت آن را تکذیب می‌کنم. ما یکی از منظم‌ترین رشته‌های ورزشی بودیم. این موضوع یک خوراک بد برای بیگانگان شد تا به رشته جودو ضربه بزنند.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف