مَشعل گاز در منزل پدر شهید جلالی شهر بیکاه شعله ور شد


مَشعل گاز در منزل پدر شهید جلالی شهر بیکاه شعله ور شد

با حضور استاندار و مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان، پروژه گازرسانی به شهر بیکاه و سه روستای اسلام‌آباد،سَکَل و ده گِل کَن در منزل پدر شهید عزت اله جلالی زاده در هفته دولت، افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در هفته دولت سال جاری، پروژه گازرسانی به شهر بیکاه و سه روستای اسلام‌آباد،سَکَل و ده گِل کَن از تابع شهرستان رودان با حضور استاندار هرمزگان، نماینده شرق استان در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل سرپرست امور مهندسی و اجرای طرح ها، رئیس منابع انسانی، سرپرست روابط عمومی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید خاکسار نژاد شرکت گاز استان هرمزگان، فرماندار، امام جمعه و رئیس اداره گاز شهرستان رودان، شهردار و شورای اسلامی شهر بیکاه و سایر مسئولان محلی و مردم بیکاه و روستاهای اطراف، در منزل پدر شهید عزت اله جلالی زاده از خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس اهل بیکاه، افتتاح و مشعل گاز شعله ور شد.

گفتنی است با تحقق این پروژه،بیش از ۵ هزار خانوار و صنایع مستقر در این منطقه، از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند و اعتبار آن نیز بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال بوده است و قبل از افتتاح این پروژه نیز، استاندار،مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان و سایر مسیولین با خانواده شهید دیدار کردند.

شایان ذکر است شهید عزت اله جلالی زاده متولد ۱۳۴۶ و در ۱۶ سالگی  در عملیات مهران و هشتم مرداد ماه سال  ۱۳۶۲ به مقام والای شهادت رسید.