مورایس: باید تاسف از دست دادن موقعیت هایمان را بخوریم /اشتباهات فردی همیشه وجود دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از اصفهان، ژوزه مورایس پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد اظهارداشت: امروز بازی بود که زیاد نمی توانیم در مورد آن صحبت کنیم، انتظار داشتیم که تیم در هر لحظه ای گل زنی کند؛ اما در طول 90 دقیقه این اتفاق رخ نداد و ثانیه آخر امتیاز را به تیم حریف واگذار کردیم.

وی افزود: برخی مواقع، برخی بازی ها به ما درس می دهد و کاری که امروز تیم ما کرد لیاقت بیشتری داشت و باید برای خودمان تاسف بخوریم که نتوانستیم موقعیت هایی که داشتیم را به گل تبدیل کنیم، بازی بسیار نزدیکی بود.

سرمربی تیم سپاهان اضافه کرد: می دانیم که در آینده چکار کنیم و چنین بازیهایی به ما درس می دهد، به تیم فولاد تبریک می گویم برای این 3 امتیاز و حرفی برای گفتن ندارم.

وی در خصوص اشتباهات فردی بازیکنانش گفت: البته که برای این مساله برنامه داریم، اما اشتباهات فردی همیشه وجود دارد.برخی مواقع به عنوان یک تیم باید از این موارد درس بگیریم، تیمی که بازی خوبی از خودش نشان داده فکر نمی کنم باید کار جدیدی انجام دهیم.  بازیکنی که امروز اشتباه کرد در دو پیروزی قبلی بسیار به ما کمک کرد که بتوانیم 3 امتیاز کامل بازیهای گذشته را بگیریم.

مورایس در مورد عملکرد داوری و اعتراضش در مورد صحنه‌ای که اعتقاد به پنالتی داشت، گفت: داور کار خودش را کرد و ما هم کار خودمان را کردیم. وقتی VARنباشد باید به داور احترام بگذاریم. ایشان داور خوبی است و اگر قرار بود ببریم فکر می کنم آن صحنه و لحظه زمانی نبود که ما ببریم، اما صحنه‌ای که ما از روی نیمکت دیدیم پنالتی بود، اما باید برویم و صحنه‌ را ببینیم.

سرمربی سپاهان درباره گل‌های دریافتی این تیمش در نیمه دوم تمام بازیها، اظهار داشت: یکسری جزئیات بسیار مهم است. جزئیات منفی به ضرر ما است و برخی جزییات مثبت هم می تواند به نفع ما باشد.

مورایس با تشکر از هواداران سپاهان گفت: حسی که در لحه آخر به آنها منتقل شد به ما نیز منتقل شد، اما مطمئن باشند در آینده بهتر خواهیم شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف