مهم رضایت مردم از شرایط زندگی است


مهم رضایت مردم از شرایط زندگی است

آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: گزارش مسوولان در خصوص مسائل کشور مهم است اما مهم این است که مردم از وضعیت زندگی خود راضی باشند، گاهی خرید یک کیلو میوه برای برخی خانواده‌ها دشوار است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی روز جمعه در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت در قم، با تاکید بر اینکه ستون دین و اجتماع مردم هستند، بیان کرد: باید رضایت مردم را جلب کنیم، هر وقت مردم گفتن از زندگی خود راضی هستیم یعنی نظام اسلامی توانسته موفق عمل کند.

آیت الله نوری همدانی بر ضرورت داشتن صداقت در تعامل با مردم را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: با دلسوزی و برخورد صادقانه با مردم کارها بهتر پیش می رود.
استاد برجسته حوزه علمیه قم بابیان اینکه صهیونیست‌ها هرگز راضی به گسترش و رونق اسلام نیستند، گفت: مسوولان باید در مسیر رونق اقتصادی و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان با برنامه اقدام کنند.
وی از خودسازی به‌عنوان گام اول تربیت نفس یاد کرد و گفت: انسان علاوه بر خودسازی در محدوده شخصی در حوزه اجتماعی نیز دارای رسالت و وظیفه ذاتی است.
این مرجع تقلید اهمیت خدمت‌گزاری به مردم را مورد توجه قرار داد و افزود: مسوولیت، یک امانت در دست مسوولان است و باید از این امانت به‌درستی صیانت شود.
فاطمی امین در سفر روز جمعه خود به قم با آیات سبحانی، مکارم و نوری همدانی از مراجع تقلید دیدار و در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته قم سخنرانی می کند.