مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال شد/ ویدئوی اولین سخنان او

در فاصله کمتر از سه ماه تا برگزاری جام جهانی فوتبال، یکی از حساس‌ترین و البته پرحاشیه‌ترین انتخابات تاریخ فدراسیون فوتبال ایران امروز برگزار خواهد شد تا صاحب داغ‌ترین صندلی ورزش ایران توسط اعضای مجمع انتخاب شود.

مهدی تاج، میرشاد ماجدی و عزیزاله محمدی در حالی به عنوان سه نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که در ساعات اولیه بامداد امروز، حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال از لغو مجمع انتخاباتی فدراسیون خبر داده بود و علاوه بر قرار دادن این خبر در سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر نیز این موضوع را اعلام کرد، اما سه ساعت بعد، پیرو نشست اضطراری هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، این تصمیم دبیرکل وتو شد تا انتخابات طبق برنامه برگزار شود.

به نظر می‌رسد هیئت رئیسه فدراسیون با درنظر گرفتن تبعات احتمالی لغو ناگهانی انتخابات که از سوی فیفا و‌ای اف سی فدراسیون را تهدید می‌کرد، تصمیم به برگزاری انتخابات در موعد مقرر قبلی گرفتند.

با نشستن اعضای مجمع بر سر صندلی‌های خودشان به نظر می‌رسد تا دقایقی دیگر مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال به صورت رسمی آغاز شود.

احسان اصولی، سخنگوی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفتگو با شبکه خبر گفت: لغو شبانه انتخابات فدراسیون فوتبال با تصمیم شخصی دبیر کل انجام شد در حالی که طبق اساسنامه، او این اجازه را ندارد.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال+ حواشی، فیلم و عکس

فتح الله زاده : هر روز به عقب برمی گردیم

غفاری: پیش بینی انتخابات غیر ممکن نیست

براتی: لغو انتخابات تصمیم شخصی کامرانی فر بود

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال+ حواشی، فیلم و عکس

پولادگر: من هم صبح فهمیدم

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال+ حواشی، فیلم و عکس

سکوت ماجدی و ورود حاج صفی

مدیرعامل استقلال ملاثانی را راه ندادند

سلطان حسینی مدیر عامل باشگاه استقلال ملاثانی در خصوص اینکه به او اجازه حضوردر مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال داده نشده، عنوان کرد: فدراسیون باید پاسخگوی این بی نظمی باشد. خوزستان مهد فوتبال ایران است. فدراسیون چگونه می‌خواهد خودش را جمع و جور کند وقتی اینطور با فوتبال خوزستان برخورد می‌کند؟

وی در مورد اینکه آیا مکتابات لازم را برای حضور در مجمع انجام داده، گفت: بله. اسم من در لیست نیست. ۷۰ روز است با من نامه نگاری می‌کنند. پیام و پَس‌وُرد دادند. دلیلش بی نظمی فدراسیون فوتبال است.

ادعای عجیب یک داور

در اواسط برگزاری مجمع یک فرد که ادعا می‌کرد داور فوتبال است با سر و صدای زیاد وارد مجمع شده و با انتقاد از عباس صوفی، نایب رئیس پیشنهادی اول میرشاد ماجدی مدعی شد فرزند او را برای فوتبال کشته اند! این فرد در ادامه توسط نیروهای حراستی به بیرون هدایت شد.

رئیس کمیته بدوی انتخابات: احراز صلاحیت نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال تا روز آخر باز نبود

علی فلاحتی ، رئیس کمیته بدوی انتخابات در ابتدای سخنرانی خود با زبان عربی به نمایندگان AFC  اظهار داشت: با تمام فراز و نشیب ها اکنون اینجا هستیم. از نهادهای نظارتی که نجیبانه کنار و همراه ما بودند تشکر می‌کنم. دنبال این بودند مجمع برگزار شود.

رئیس کمیته بدوی انتخابات فوتبال عنوان کرد: کامرانی فر نجیبانه عمل کرد اما خطاهای استراتژیک هم داشت . موضوع احراز صلاحیت نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال تا روز آخر باز نبود. از مراکز مختلف مشاوره گرفتیم ولی تصمیم‌گیرنده نهایی خودمان بودیم. در نهایت برایمان محرز شد امنیت و منافع ملی زیر سوال نرفته است.

لحظه به لحظه با انتخابات فدراسیون فوتبال+ حواشی، فیلم و عکس

حاج صفی : اختلافی با وحید امیری ندارم

احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان که برای انتخابات مجمع به ایران آمده درباره اظهارات ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال که گفته بود وحید امیری به عنوان کاپیتان تیم ملی در مجمع شرکت خواهد کرد گفت: من هیچ اختلافی با وحید امیری ندارم اما بعضی از آقایان شیطونی کردند و این مسائل پیش آمد.

در لحظه‌ای که احسان حاج‌صفی قصد داشت رای خودش را در صندوق بیندازد، غلامرضا شاه‌کرمی از اعضای مجمع خواست تا آرای خودشان را به گونه‌ای در صندوق بیندازند که احراز آن مخفی بماند. (در انتخابات قبلی برگه رای حاج صفی باز شده بود و مشخص شد به آجرلو رای داده)

تاخیر یک ساعته آجرلو : من انتخابات را تحریم نکردم

آغاز شمارش آرا