معنوی‌نژاد: متمرکز بر نقاط ضعف و قوت تیم ملی برزیل هستیم

به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدجواد معنوی‌نژاد دریافت کننده تیم ملی والیبال ایرانپس از برگزاری نخستین تمرین تیم ملی والیبال ایران در شهر کاتوویتسه اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و بعد از سفری که داشتیم، شب گذشته استراحت کردیم و امروز نخستین جلسه تمرین توپی و بدنسازی خود را در شهر کاتوویتسه برگزار کردیم. در حال کار کردن روی نقاط ضعف و قوت تیم ملی برزیل هستیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم بازی خیلی خوبی از خود به نمایش بگذاریم و دل مردم را شاد کنیم. پیش از این سه مسابقه انجام دادیم که دو پیروزی به دست آوردیم. یک شکست هم در کارنامه داریم که البته در آن بازی هم می‌توانستیم برنده باشیم اما شرایط فراهم نشد. فکر می‌کنم خاصیت والیبال همین باشد که یک روی آن برد است و روی دیگر آن شکست.

*در قهرمانی جهان هیچ تیمی برای شکست وارد زمین نمی‌شود/ امیدوارم که بتوانیم بهترین نمایش را مقابل برزیل داشته باشیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: انشالله تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت که مقابل برزیل عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. برزیل تیمی قدرتمند است که سابقه قهرمانی المپیک و قهرمانی جهان را دارد. در قهرمانی جهان هیچ تیمی برای شکست وارد زمین نمی‌شود و تیم ایران هم از این موضوع جدا نیست و امیدوارم که بتوانیم بهترین نمایش را مقابل برزیل داشته باشیم.

معنوی‌نژاد با اشاره به انگیزه بالای تیم ایران برای دیدار با برزیل، تصریح کرد: بازیکنان و اعضای کادر فنی بسیار آماده هستند و انگیزه بالایی دارند. در این چند روز باقی مانده با انگیزه بالا باید تمرینات را پشت سر بگذاریم تا با بدن و ذهن آماده وارد زمین مسابقه شویم.

به گزارش برنا، شاگردان بهروز عطایی ساعت 23 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 15 شهریور به مصاف برزیل خواهند رفت و برنده این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده دیدار صربستان با آرژانتین خواهد رفت.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف