معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند: محوری ترین موضوع در اربعین مردمی بودن این رویداد مذهبی است

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، جلسه ستاد اربعین شهرستان نهاوند به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند، با حضور جمعی از مسئولین کمیته های مربوطه در سالن جلسات شهدای فرمانداری برگزار شد.

شهروز کیانی با اشاره به عظمت حرکت اربعین گفت: برنامه پیاده روی اربعین یک همایش همبستگی جهانی نه برای شیعیان که برای تمام ادیان و مسلمانان دنیا است

وی تاکید کرد: محوری ترین موضوع در اربعین مردمی بودن این رویداد است و بار اصلی در این ایام بر دوش مردم و موکب داران است.

کیانی در ادامه افزود: در بحث اربعین دستگاه های اجرایی بیشتر نقش هماهنگی در جهت تسهیل امور را دارند که امیدواریم همه مسئولین در هر بخشی که هستند بتوانند به بهترین نحو به زائران خدمت رسانی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار با اشاره به تشکیل 12 کمیته در جلسه قبل ستاد گفت: امروز برای برنامه ریزی دقیق تر و استفاده از نظرات همه فعالین حوزه اربعین علاوه بر مسئولین کمیته های تعیین شده از مسئولین موکب های شهرستان برای حضور در جلسه دعوت شده است.

وی در ادامه از عملکرد ضعیف برخی کمیته ها گلایه کرد و گفت: با توجه به شرایط امسال انتظار داریم مسئولین با جدیت بیشتری پای کار بوده و پیگیر رفع موانع و مشکلات باشند.

کیانی همچنین با اشاره به اهمیت جانمایی موکب ها گفت: در خصوص جانمایی موکب های شهرستان لازم است که بصورت تخصصی بررسی لازم با حضور مسئولین مربوطه و موکب داران صورت گرفته تا بهترین جانمایی ممکن صورت گیرد.

وی در ادامه با اشاره به شعار اربعین امسال گفت: لازم است در خصوص برجسته سازی و همه گیری این شعار کمیته فرهنگی با جدیت برنامه ریزی و اقدام نماید و از تمام ظرفیت خود بهره گیرد.

کیانی همچنین با توجه به ظرفیت ایجاد شده در این ایام در شهرستان تاکید کرد: از کوچکترین فرصت ها برای معرفی ظرفیت ها و مشاهیر و بزرگان شهرستان باید استفاده کنیم و انتظار داریم در این خصوص نیز برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف