معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی: انتظارت از دولت مردمی و انقلابی سیزدهم بسیار بالاست

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی؛ محمدرضا  طالبی با بیان این مطلب در  مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی و پارک محله  روستای دستگرد شهرستان درمیان گفت: افتتاح  و به بهره برداری رسیدن این پروژه ها در داخل روستاها در راستای پرکردن اوقات فراغت، هم سرگرمی است و هم تأثیرات مثبتی بر سلامت جسم و روح نوجوانان دارد لذا لازم است در نگهداری این فضاها  دقت شود.

وی تصریح نمود:  انتظارت از دولت مردمی و انقلابی سیزدهم بالاست ضمن آنکه این دولت در یکسال گذشته که روی سرکار آمده اقدامات بسیار بزرگی  در سطح ملی و منطقه ای انجام داده است. 

معاون استاندار اظهار داشت: در هفته دولت شاهد افتتاح پروژه های بسیار بزرگی در سطح استان خراسان  جنوبی هستیم و  امروز در منطقه طبس مسینا و گزیک نیز  پروژه های خوبی  که انتفاع آن به مردم می رسد مورد  بهره برداری قرار می گیرد.  

طالبی متذکر شد: البته حق مردم  بیش از اینها بوده  و باید بتوانیم بیش از این به مردم خدمت  نماییم لذا از خداند می خواهیم توفیق خدمتگذاری به  مردم  را به این  دولت  کریمه عنایت فرماید تا بتوانند بر اقدامات  شایسته خود  بیفزایند زیرا باعث امیدآفرینی در بین مرم می شود.

انتهای پیام

خبرنگار:مرضیه شهریاری

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف