معاون استاندار همدان: مخزن و منبع آب تمامی مدارس استان تا مهرماه نصب می‌شود

به گزارش برنا از همدان، «حسن رضانیا» در شورای آموزش‌ و پرورش استان همدان، افزود: برای آبرسانی به مخازن مدارس هیچ مشکلی وجود ندارد و دراین زمینه فرمانداری قول همکاری و مساعدت لازم را داده است.

وی با اشاره به مشکل کم آبی همدان و محدودیت منابع آب در استان، اظهار داشت: نهاد آموزش و پرورش باید با آموزش درست مصرف آب به دانش آموزان، تهدید کمبود آب را به یک فرصت تبدیل کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: مضووع آبرسانی به مدارس را تا یک هفته قبل از آغاز سال تحصیلی به صورت جدی پیگیری می‌کنیم تا مشکلی برای دانش آموزان در سال تحصیلی وجود نداشته باشد.

کمبود معلم در همدان اساسی و ریشه دار است 

رضانیا در ادامه با اشاره به کمبود معلم در استان همدان، افزود: کمبود معلم یک مساله اساسی و ریشه‌ای در این استان است و باید در دراز مدت کاهش پیدا کند. 

وی تصریح کرد: نیاز به تامین نیروی انسانی در استان همدان را باید با جذب نیرو و اجرای طرح‌های مختلف کم کنیم و در این راستا کیفیت بخشی باید در اولویت قرار گیرد و فراموش نشود.

رضانیا اظهار داشت: برای رفع مشکل کمبود معلم در استان همدان باید از ظرفیت مجلس و مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی استفاده شود چراکه آموزش‌وپرورش نیاز به حمایت نمایندگان مجلس دارد.

حمایت از آموزش و پرورش آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان بر سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: در حالی که در جامعه با آسیب‌های اجتماعی فراوانی مواجه هستیم حمایت از آموزش‌وپرورش، می‌تواند نقش مهمی در کاهش این آسیب‌ها داشته باشد.

رضانیا خواستار برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نوجوانان شد و ادامه داد: حمایت‌های لازم را برای اجرای این طرح انجام خواهیم داد.

حسین بحیرایی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف