مشعل گاز در 2 روستای کوهستانی شفت روشن شد


مشعل گاز در 2 روستای کوهستانی شفت روشن شد

مراسم افتتاح طرح گازرسانی به 2 روستای کوهستانی شهرستان شفت با حضور فرماندار این شهرستان و مسئولین شرکت گاز گیلان در ویسرود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، محمود شکورنیا معاون بهره برداری شرکت گاز گیلان در مراسم افتتاح گازرسانی به 2 روستای شفت، اظهار داشت: برای گازرسانی به روستاهای ویسرود و گیشم با جمعیت 384 خانوار، بالغ بر 44 میلیارد ریال هزینه شده است.

شکورنیا با بیان اینکه با گازرسانی به این 2 روستا در هفته دولت امسال، مجموع روستاهای شهرستان شفت به 91 روستا رسیده است، گفت: هم اکنون درصد بهره مندی گاز خانوارهای روستایی شفت به 97 درصد رسیده است.

معاون بهره برداری شرکت گاز گیلان در خاتمه گفت: با گازرسانی به 4 روستای صعب العبور و کوهستانی دیگر در این شهرستان در آینده ای نزدیک، درصد برخورداری گاز روستایی شفت به 100 درصد خواهد رسید.

در ادامه این برنامه مهدی نقدی فرماندار شفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی گفت: در حوزه گازرسانی با روی کار آمدن دولت سیزده، اجرای پروژه ها در روستاهای باقیمانده، سرعت بالایی گرفته است.

سرپرست فرمانداری شفت با تشکر از مدیران و کارکنان شرکت گاز بجهت گازرسانی گسترده به روستاهای این شهرستان گفت: با برخورداری این روستاها از نعمت گاز، مردم این خطه از خدمات متوازن دولت مردمی بهره مند می شوند.

در پایان این مراسم مشعل گازرسانی به 2 روستای ویسرود و گیشم شفت به دست فرماندار این شهرستان برافروخته شد.