مسعود سلیمانی: سجادی یک روز هم آرامش ندارد/ عملکرد وزیر ورزش و جوانان مثبت بوده است

مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در خصوص ارزیابی خود از عملکرد دولت سیزدهم در حوزه ورزش و جوانان اظهار داشت: متاسفانه خیلی از کشورهای دنیا مقاومت عجیبی برابر رشد و موفقیت ایران در عرصه‌های مختلف دارند که این نشان می‌دهد هر مسئولی سر کار بیاید برای اداره امور کار دشواری خواهد داشت. نمی‌خواهم خیلی سیاسی صحبت کنم اما فقط به یک مسئله اشاره می‌کنم، زمانی که در قطر بودم در عرض یک هفته همان ریزگردهایی که در کشورمان گاها شاهد آن هستیم در قطر هم دوبار رخ داد اما هیچ رسانه‌ای به آن نپرداخت ولی وقتی به کشورمان برگشتم دیدم اخبار ریزگردهای ایران در تمام شبکه‌های اجتماعی منتسب به دیگر کشورها در حال انتشار است و این موضوع را به ناکارآمدی دولت جهت می‌دادند.   

وی افزود: در رابطه با وزیر ورزش و جوانان هم باید بگویم که خواسته خانواده ورزش از دولت جدید انتخاب یک شخص ورزشی برای این جامعه بود که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد اما متاسفانه از همان روزهایی که دکتر سجادی معرفی شدند و تا زمانی که به عنوان وزیر ورزش وارد وزارت ورزش و جوانان شدند فشارهای زیادی به سمت او وجود داشت. سوال من از منتقدین این است که آیا وزیر از اولین روز حضورش رنگ آرامش را دیده است؟ یک روز در خانه مانده است؟ وقتی روزانه رسانه‌ها را رصد می‌کنیم چیزی که قابل مشاهده است حضور پررنگ دکتر سجادی مانند دیگر وزرا در استان‌های مختلف جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات است.

سلیمانی گفت: وزیر ورزش در حد توان به دنبال برطرف کردن مشکلات است اما تا به امروز دیدیم کسی از سجادی حمایت کند؟ قطعا خیر اما تا جایی که توانستیم نقد کردیم. بشخصه عملکرد آقای سجادی را مثبت ارزیابی می‌کنم و قطعا امید دارم که اگر منتقدین تندرو اجازه دهند روزهای خوبی را در ورزش کشورمان شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام//   

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف