مسابقات والیبال زیر ۱۶ سال لرستان برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ کامران احمدیان عصر یکشنبه در نشست با جمعی از روسای کمیته ها و دبیر هیات والیبال استان ، اظهار کرد: باید هماهنگی لازم برای برگزاری مسابقات والیبال ۱۴ تا ۱۶ سال دختران و پسران استان انجام شود.

او  با اشاره به اینکه مسابقات کشوری  این رده سنی در حال برگزاری است، افزود:  لازم است در استان این مسابقات تا قبل از شروع سال تحصیلی در استان برگزار شود و هیات های شهرستانی از همین امروز اقدامات و آمادگی های لازم را برای برگزاری این مسابقات تدارک ببینند تا متعاقبا زمان و مکان برگزاری مسابقات به آنها اطلاع رسانی شود.

سرپرست هیات والیبال لرستان در خصوص برگزاری کلاس های مربیگری و داوری نیز یادآورشد : نباید معیار درآمدزایی باشد و هدف اصلی برگزاری این کلاس ها باید ارتقا سطح والیبال و کیفیت بخشی به والیبال استان باشد .

لازم به ذکر است ؛ در این جلسه در مورد کلاس مربیگری درجه دو  والیبال که قرار بوده به میزبانی هیات والیبال خرم آباد برگزار  بشود تصمیم گیری شد و قرار شد با قید فوریت با حضور مدرس فدراسیون این دوره آموزشی که دوره تئوری آن برگزار شده کلاس عملی آن هم برگزار شود.

همکاری با هیات والیبال بسیج لرستان ، لزوم رعایت سلسله مراتب در ارتباط و برنامه های فدراسیون از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین در پایان این جلسه  از زحمات چندین ساله اسماعیل طولابی در کسوت دبیری هیات والیبال استان با اهدا لوح تقدیر کرد.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف