مرحله شهرستانی بیستمین مسابقات ملی مهارت در هرمزگان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، رضا علیزاده با اعلام این خبر افزود : در مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات ۱۱۷ نفر جوان ماهر در ۲۳ حرفه در شهرستانهای بندرعباس ، میناب ، حاجی آباد، رودان ،بندرلنگه،جاسک،قشم و پارسیان به رقابت پرداختند که ۴۳نفر به مرحله استانی راه یافتند.

علیزاده افزود : نفرات برتر هر حرفه به مرحله استانی این مسابقات که در تاریخ ۷ مهرماه برگزار خواهد شد؛ راه خواهند یافت .

وی اظهار داشت : مسابقات ملی مهارت هر ساله برگزار می شود و هدف آن ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، معرفی ظرفیت های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ایجاد بستر مناسب برای ارتقای مهارت‌های حرفه ای کشور تا سطح مهارت‌های جهانی، شناسایی نقاط ضعف و برنامه ریزی برای رفع چالش‌های آموزش فنی و حرفه ای، فراهم ساختن فرصت مناسب برای رقابت سالم بین جوانان کشور، کشف استعدادهای حرفه ای جوانان، شکوفایی مهارت ها و انگیزش در جوانان است.

سرپرست اداره‌کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان افزود: شرایط سنی شرکت در این مسابقات حداکثر ۲۱ سال است اما این شرایط برای رشته های امنیت سایبری، پردازش ابری، مکاترونیک، فناوری آب، سرویس و نگهداری هواپیما ۲۳ سال است.

گفتنی است سرپرست اداره کل به همراه معاون آموزش و پژوهش و برنامه ریزی و رییس مرکز شماره یک بندرعباس برگزاری آزمو ن بازدید کردند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف