مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با حضور جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، داود گودرزی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران، بازرسی و حراست حوزه خدمات شهری، اعضای هیئت مدیره و مدیران و معاونین این سازمان برگزار شد و طی آن محمد جواد تاجیک به عنوان مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا(س) معارفه و از زحمات و تلاش های سعید غضنفری مدیرعامل پیشین این سازمان تقدیر به‌عمل آمد.

جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در این جلسه از زحمات و تلاش های سعید غضنفری مدیرعامل پیشین این سازمان تقدیر و تشکر کرد و گفت: خداوند متعال را شاکریم که توفیق خدمت را به ما داده است. بنابراین تمامی مسوولین در این سازمان خدمت به مردم را همچون گذشته سرلوحه تمامی امور خود قرار دهند.

 سعید غضنفری مدیرعامل پیشین این سازمان نیز ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید این سازمان گفت: حدود ۱۱ماه با همراهی همکاران خوبم در این سازمان خدمتگزار مردم عزیزمان بودیم انشالله قدم هایی که برداشته شد، ماندگار بماند.

داود گودرزی رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران نیز در این مراسم ضمن خداقوت و تقدیر و تشکر از زحمات سعید غضنفری مدیرعامل پیشین این سازمان گفت: مجموعه بهشت زهرا(س) مجموعه ای است که سطح خدمات رسانی در آن گسترده است؛ بنابراین انتظار داریم که همچنان با حداکثر توان در خدمت شهروندان باشند.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید این سازمان گفت: انشالله در مدیریت جدید اتفاقات و اقدامات خوبی همچون گذشته رقم بخورد.

محمد جواد تاجیک مدیرعامل جدید سازمان بهشت زهرا(س) نیز در ادامه از زحمات شبانه روزی مدیرعامل پیشین و کارکنان این سازمان در خدمات رسانی تشکر کرد و گفت: با استعانت از پروردگار متعال و با کمک مدیران و پرسنل خوب این سازمان همچون گذشته کارها را به پیش خواهیم برد.

گفتنی است در این مراسم جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در حکمی سعید غضنفری را به عنوان مشاور در امور خدمات شهری منصوب کرد.

انتهای پیام