مدیر هنرستان فنی و حرفه ای سما واحد رشت معارفه شد


مدیر هنرستان فنی و حرفه ای سما واحد رشت معارفه شد

آیین تودیع سید احمد حسینی و معارفه محمد نژادی به عنوان مدیر هنرستان فنی و حرفه ای سما واحد رشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، آیین تودیع سید احمد حسینی و محمد نژادی به عنوان مدیر هنر ستان فنی و حرفه ای سما واحد رشت معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد رشت برگزار شد.

در این جلسه تیمور آمار معاون آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد رشت با قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان آموزشی و اداری در پیشبرد اهداف متعالی تعلیم و تربیت و سازمان سما اظهار کرد: همه ی ما باید در راستای ارتقای کمی و کیفی مدارس سما و فراهم نمودن امکانات لازم برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان تلاش نماییم.

آمار با اشاره به رشد آمار ثبت نامی دانش آموز در مدارس سما واحد رشت افزود: این رشد جذب دانش آموز نشان دهنده اعتماد شهروندان فرهیخته به مجموعه سما است و وظیفه ما را در ارتقای کمی و کیفی امکانات مدارس سما دوچندان می کند.

مدیر هنرستان فنی و حرفه ای سما واحد رشت

معاون سما واحد رشت گفت: پیشرفت قابل مشاهده در هنرستان فن و حرفه ای سما مرهون تلاش و کوشش آقای حسینی و همکاران ایشان است که توانستند در این مدت این مدرسه را به عنوان یک برند آموزشی در حوزه فنی و حرفه ای و مهارت آموزی معرفی نمایند.

وی افزود: امیدوارم در دوره مدیریت جدید نیز هنرستان سما روز به روز روند رشد خود را ادامه داده و شاهد شکوفایی بیشتر این مدرسه باشیم.

در ادامه این مراسم محمد نژادی به عنوان سرپرست هنرستان فنی و حرفه ای سما معارفه و با اهدای لوح سپاس از 3 سال فعالیت سید احمد حسینی تقدیر شد.

مدیر هنرستان فنی و حرفه ای سما واحد رشت