مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان: در تلاش هستیم توسعه متوازن ورزش و جوانان در شهرستان‌ها صورت بگیرد

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، علی حقیقی در دیدار با حسن لطفی نماینده مردم شهرستان‌های رزن و درگزین با اشاره به اینکه مناطق مختلف استان همدان دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای متفاوت در رشته‌های مختلف ورزشی هستند، اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همکاران دستگاه ورزش و جوانان و زحمات مربیان و ورزشکاران در این دو شهرستان نیز شاهد موفقیت‌های متعدد ورزشکاران در سطوح ملی و فراملی بوده و هستیم.

وی لازمه ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه ورزش و جوانان را توسعه زیرساخت‌های ورزشی عنوان کرد، گفت: در صدد هستیم با حمایت‌های مجمع نمایندگان استان، استاندار محترم همدان و همراهی و حمایت دوچندان مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در شهرستان‌های تابعه محدودیت‌ها ورزش را باهدف قراردادن تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی برطرف کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه خوشبختانه در سفر اخیر ریاست محترم جمهور به استان همدان اعتبارات قابل‌توجهی برای تکمیل پروژه‌های ورزشی دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد مصوب شده است، گفت: دستگاه ورزش و جوانان استان همدان از محل این اعتبارات 184 میلیارد تومان را جذب کرده که سهم شهرستان رزن برای دو پروژه مجموعه ورزشی بانوان و زمین چمن 26 میلیارد تومان است.

وی گفت: امیدواریم در ادامه راه بتوانیم هرآنچه در توان داریم برای توسعه متوازن ورزش استان در بخش‌های مختلف بکار بگیریم.

در ادامه نیز حسن لطفی با بیان اینکه انتصاب شما به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بارقه امید را در دل جامعه ورزش و جوانان استان و شهرستان ایجاد کرده است، گفت: به‌واسطه سابقه حضور چندین‌ساله شما در دستگاه ورزش استان و اشرافیت به موضوعات امروز بیش از هر زمانی به آینده ورزش و جوانان استان امیدوار هستیم.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تعامل و همراهی هرچه بیشتر بتوانیم محدودیت‌های موجود در حوزه ورزش و جوانان را رفع کنیم تا شاهد نشاط و شادابی مردم باشیم.

گفتنی است در پایان این نشست «حسن لطفی» نماینده مردم شهرستان های رزن و درگزین از «علی حقیقی» مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به منظور تامین اعتبار و اجرای پروژه زمین چمن شهرستان رزن با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

حسین بحیرایی

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف