مدیرکل جدید حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد


مدیرکل جدید حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد

وزیر ورزش و جوانان با صدور حکمی حسین شهرابی را به عنوان سرپرست جدید مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، صبح امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان، رییس سازمان حراست کل کشور و معاونین وزارت ورزش و جوانان مراسم تکریم مجید شهیدی مدیرکل سابق و معارفه حسین شهرابی سرپرست جدید مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در ابتدای این نشست وزیر ورزش و جوانان با قدردانی از زحمات شهیدی اظهار کرد: نسبت به جایگاه حراست در ورزش دیدگاه مثبتی وجود دارد. ورزش سال‌هاست با کمک‌هاِ، فعالیت‌ها و جایگاه حراست آشنایی دارد. ما با همه وجود در مقاطع مختلف از ورود پیشگیرانه، تحلیل‌ها، هشدارها و مشورت‌های حوزه حراست که حقیقتا راهگشا بوده است استفاده کرده‌ایم.

دکتر سجادی با خوش‌آمد به حسین شهرابی سرپرست جدید مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان و ضمن بیان سابقه او در حراست و از جمله حراست مجموعه‌ها و بخش‌های ورزشی، برای او در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

سید حسین حجتی رییس سازمان حراست کل کشور نیز در این مراسم جابجایی افراد در سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها را به دوی امدادی تشبیه کرد و با تاکید بر برنامه‌محور بودن در پیشبرد امور گفت: امیدوارم با حضور مسئول جدید حراست وزارت ورزش و جوانان برنامه‌ها و ایده‌های جدیدی اجرایی شود.

بر اساس این گزارش، حسین شهرابی که به عنوان سرپرست مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان انتخاب شده در آخرین سمت مدیرکل حفاظت فیزیکی صداوسیما را عهده‌دار بوده است. از سوابق شهرابی می‌توان به ریاست او در دفتر مرکزی حراست شرکت توسعه وزارت ورزش و جوانان، مدیرکلی حفاظت فیزیکی وزارت ورزش و جوانان و نایب رییسی او در انجمن سپک‌تاکرا اشاره کرد.