مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: صحبت از مصدوم کردن عمدی بازیکن پیکان شانتاژ است/ آماده دیدار با استقلال هستیم

هدایت یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره رقم خوردن اولین شکست تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر فوتبال که مقابل پیکان رخ داد، اظهار داشت: در نیمه اول خوب نبودیم، اما در نیمه دوم خودمان را جمع و جور کردیم و داور با ما رفتاری نامهربانانه داشت. او تحت تأثیر مربیان و نیمکت‌نشینان پیکان قرار گرفت و در نیمه دوم یک‌طرفه سوت زد. داور در دقیقه 73 باید یک پنالتی به سود نفت می‌گرفت که این کار را نکرد.

وی با بیان اینکه باید هفت یا هشت دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم منظور می‌شد، تصریح کرد: زمان زیادی از بازی متوقف شده بود و در همان پنج دقیقه وقت اضافه، دو دقیقه تلف شد. داور تحت‌تأثیر عوامل مختلف قرار داشت و ما اعتراض رسمی خود را به فدراسیون فوتبال ارائه کردیم. اگر این‌گونه است، مربیان ما هم باید روی داور فشار بگذارند. حسینی و دستیارانش به شدت نسبت به داور اعتراض می‌کردند.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد اظهارات مجتبی حسینی که گفته بود بازیکن پیکان عمداً در این مسابقه مصدوم شده است،‌ خاطرنشان کرد: فوتبال ورزشی پُرتنش بوده و احتمال درگیری در آن بالاست. داور به صحنه نزدیک بود و اصلاً خطا اعلام نکرد. اتفاق خاصی رخ نداد و به نظرم این صحبت‌ها شانتاژی است که می‌خواهند به وسیله آن، ضعف داور را پوشش بدهند. مگر می‌شود عمداً روی بازیکنی خطا کرد تا او مصدوم شود؟!

یزدی درباره بازگشت هواداران مسجدسلیمان به ورزشگاه شهید بهنام محمدی و اینکه آیا این ورزشگاه مشکلی برای میزبانی از استقلال در بازی روز سه‌شنبه دارد یا خیر، به تسنیم گفت: مشکل خاصی وجود ندارد و امیدوارم هواداران ورزشگاه را پُر کنند. تماشاگران از دیدار با پیکان استقبال خوبی کردند، اما شرمنده آنها شدیم که نتوانستیم امتیازی بگیریم. امیدوارم آنها در ادامه فصل نیز از تیم نفت پشتیبانی کنند.

وی با تمجید از عملکرد شاگردان محمدرضا مهاجری در سه هفته نخست لیگ بیست‌ودوم بیان کرد: امسال از لحاظ مالکیت توپ و موقعیت‌های گل، شرایط بهتری نسبت به سایر تیم‌ها داریم و امیدوارم امتیازات لازم را برابر استقلال بگیریم. شرایط ورزشگاه برای میزبانی از استقلال مهیاست و آماده این مسابقه هستیم.

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد هومن افاضلی با این باشگاه به‌عنوان مدیر فنی نفتی‌ها امضا شده است یا خیر، عنوان کرد: ما در بخشی که به آن نیاز داریم، از تجربیات افاضلی بهره لازم را می‌بریم و از او تشکر می‌کنیم که کنار ماست.

انتهای پیام/