مدرسه 18 کلاسه متوسطه تیزهوشان نور در میناب افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت اظهار کرد : مدرسه 18 کلاسه متوسطه دوره اول و دوم تیزهوشان نور با زیربنای 2 هزار و 425 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد : تلاش مسولان در عرصه خدمت رسانی وظیفه دولتمردان بوده و مشارکت خیرین بزرگوار در امر گسترش فضاهای آموزشی امری مقدس و قابل تقدیر می باشد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان با تاکید بر گسترش فرهنگ انفاق در جامعه خاطرنشان کرد: امروز خیرین بازوی توانمند نوسازی مدارس در احداث و بهسازی فضاهای آموزشی می باشند.

هاشمی همچنین ابراز داشت: 240 میلیارد ریال توسط خیر جهت احداث این فضای آموزشی هزینه شده است.

به گفته وی، شهرستان میناب با وسعت 5هزار و ۱۴۲ کیلومتر مربع به عنوان دومین شهرستان دراین استان بوده که با بهره برداری از 24 پروژه آموزشی در هفته دولت و مهرماه سالجاری بیشترین پروژه فضای آموزشی را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است؛ اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان  124پروژه فضای آموزشی در قالب 515 کلاس درس با زیربنای 56 هزار و 660مترمربع و با اعتباری بالغ بر 590 میلیارد تومان در مناطق مختلف استان هرمزگان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دولت به دانش آموزان این مرزو بوم تقدیم خواهد کرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف