مدارس آذربایجان شرقی با اعتبارات ریاست جمهوری نوسازی می‌شوند/ لزوم توزیع عادلانه امکانات آموزشی


 مدارس آذربایجان شرقی با اعتبارات ریاست جمهوری نوسازی می‌شوند/ لزوم توزیع عادلانه امکانات آموزشی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با اعتباری که برای استان در سفر رئیس جمهوری در نظر گرفته شده است بسیاری از مدارس آموزش و پرورش نوسازی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، تراب محمدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در آیین افتتاح 42 پروژه جامع آموزشی استان به طور وبینار در مدرسه شهید فتحی وند روستای قاپیلیق شهرستان مرند اظهار کرد: امید و اعتمادی که با روی کار آمدن دولت سیزدهم ایجاد شده به‌رغم تبلیغات سوء دشمن در حال افزایش است.

وی با اشاره به اینکه رویکردی که دولت سیزدهم دارد مبتنی بر دولت مردمی، ایران قوی است، توضیح داد: مقام معظم رهبری نیز با صحه گذاشتن بر این رویکرد تکلیف دولتمردان را دو چندان کرد و نتیجه این شد که دولت با رویکرد جهادی و انقلابی کار را شروع کند و بدون اینکه گلایه‌ای از گذشته داشته باشد با اخلاق مداری پیش برود که این موضوع نشان دهنده هدف دولت مبنی بر بهترین خدمت و حفظ شأنیت مردم است. 

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: ایران قوی بوجود نمی آید مگر اینکه دولت مردمی باشد و چون نظام ما با پایه مردم نهادینه شده و ۴۳ سال با تکیه بر ملت پابرجا مانده است،  باید تمام خدمات به خاطر مردم باشد.

محمدی با بیان اینکه اجرای عدالت و رفع تبعیض‌ها برای حل مشکلات اساس کار بوده، ابراز کرد: ایجاد دولت الکترونیکی قوی مدنظر است.

وی مدیریت و رویکردهای جهادی و انقلابی دولت آیت الله رئیسی را یادآ‌ور شد و گفت: با اعتباری که برای استان در سفر رئیس جمهوری در نظر گرفته شده است بسیاری از مدارس آموزش و پرورش نوسازی خواهند شد.