محمدهادی ساروی: سختی‌ها را برای کسب مدالی خوشرنگ تحمل می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا، محمدهادی ساروی، ملی پوش کشتی فرنگی در رقابت های جهانی صربستان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد خود و برنامه هایش اظهار داشت: اهل آمل هستم و 24 سال سن دارم، کشتی را نیز زیر نظر حسن حسین زاده از مربیان سازنده و مطرح مازندران آغاز کرده ام.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در خانواده ورزشی بودیم و حتی برادم مهدی والیبال را تا مقطعی حرفه ای ادامه می داد، تصمیم گرفتم که پیگیر ورزش به صورت حرفه ای و در بعد قهرمانی آن شوم.

ساروی در مورد رابطه خود با سایر کشتی گیران در اردو گفت: ما همه جزو یک تیم هستیم و همه با هم همدل و یکدل اما به خاطر برخی آشنایی های قبلی با برخی از کشتی گیران صمیمیت بیشتری وجود دارد و من با ناصر علیزاده و امیرحسین حاجی پور راحت تر هستم.

نماینده وزن 97 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در مورد شگردش در کشتی گفت: در سرپا بیشتر به دنبال کمرگیری و دست تو هستم و در خاک هم معمولا بارانداز اجرا می کنم.

وی در مورد اینکه به غیر از کشتی به چه ورزش دیگری علاقه دارد گفت: فوتبال را خیلی دوست دارم و یک استقلالی هستم اما علاقه خاصی هم به تیم نساجی مازندران دارم.

ساروی در مورد اینکه در اوقات فراغت چه می کند، تصریح کرد: مطالعه را بسیار دوست دارم و علاقه به خواندن مطالب علمی دارم اما سرگرمی ها و تفریحاتی هم در کمپ تیم های ملی مهیا شده و از آن ها نیز استفاده می کنم.

وی در مورد رنگ مورده علاقه اش و اینکه با چه دوبنده ای دوست دارد کشتی بگیرد گفت: رنگ مشکی را دوست دارم و دوست دارم که با دوبنده آبی به مصاف حریفان بروم.

ملی پوش کشورمان در مورد اینکه هدفش در آینده چیست گفت: در مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی تحصیل می کنم و فعلا به فکر افتخارآفرینی و کسب مدال در کشتی هستم اما دوست دارم تحصیلم را ادامه دهم و تصمیم گیری برای آینده را برای بعد گذاشته ام.

ساروی در مورد شرایط تمرینی گفت: تمرینات پرفشار و سختی را پشت سر می گذاریم، از طرفی فشارهای اردو از جمله دوری از خانواده و شرایط قرنطینه و فضای خسته کننده نیز بر ما تأثیر می گذارد اما وقتی جواب زحمت های خود را با یک مدال خوشرنگ می گیریم تمامی این خستگی ها از تنمان در می آید.

دارنده مدال برنز المپیک و طلای جهان در مورد هدفش در کشتی اظهار داشت: هدفم در کشتی این است که تا جایی که می توانم و شرایط اجازه دهد برای کشورم افتخارآفرینی کنم و پرچم ایران عزیز را در میادین مختلف جهانی به اهتزاز در بیاورم.

این فرنگی کار مازندرانی در پایان خاطرنشان کرد: همه کشتی گیران تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و کادر فنی و فدراسیون نیز نهایت تلاش خود را کرده و امیدوارم که با توکل بر خدا و دعای خیر مردم حاصل این تلاش ها کسب مدال های خوشرنگ و عنوان قهرمانی در رقابت های جهانی صربستان باشد.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف