مترو تهران آماده بازگشایی مدارس/ ۲ ایستگاهی که آخر هفته سرویس دهی ندارند

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، حامد عباسی نامی، مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اظهارداشت: با بازگشایی مراکز تحصیلی در مهر شاهد افزایش مسافر خواهیم بود. بنابراین انجام تعمیرات موردنیاز در اولویت کاری قرار گرفته است و آخر این هفته فاز نخست عملیات ایمن‌سازی و بهسازی سوزن‌های جنوبی خط یک در محدوده ایستگاه شهرری تا ایستگاه پالایشگاه در کمترین زمان انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: با بهسازی این سوزن‌ها، بهره‌برداری از نیمه جنوبی خط یک متروی تهران در شرایط مطلوب‌تر و ایمن‌تری قرار خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام شده تلاش داریم تا این کار طی مدت ۴۸ ساعت انجام شود، افزود: در این دو روز حرکت قطارها در خط یک متروی تهران به دو بخش تقسیم می‌شود و سرویس‌دهی از ایستگاه تجریش تا ایستگاه شهرری و بالعکس و همچنین از ایستگاه پالایشگاه تا کهریزک و فرودگاه امام خمینی (ره) بدون محدودیت انجام خواهد شد.

نامی خاطرنشان کرد: به‌منظور رفاه حال شهروندان هماهنگی‌های لازم با شرکت اتوبوسرانی جهت انتقال مسافران به‌صورت رایگان در مسیر رفت‌وبرگشت از ایستگاه شهرری به ایستگاه پالایشگاه و بالعکس، از اولین ساعت بهره‌برداری مترو در روزهای ۱۰ و ۱۱ شهریور انجام شده است.

وی اعلام کرد: آخر هفته ایستگاه‌های شهرری و پالایشگاه سرویس دهی ندارند.

انتهای پیام/