مبارزه با «دخانیات» محور تولید سریال‌های تلویزیونی شود

اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در گفت‌وگو با خبرنگار آسیب‌های اجتماعی خبرگزاری فارس، با اشاره به تلاش‌های صداوسیما برای تولید سریال‌ در حوزه مواد مخدر، اظهار کرد: ما با همکاری صداوسیما از سریال‌ها و فیلم‌های حوزه مواد مخدر حمایت می‌کنیم، نکته حائز اهمیت‌آن است که ما اصراری نداریم که یک سریال از ابتدا تا انتها در حوزه مواد مخدر باشد، بلکه می‌تواند موضوع سریال  حوزه مواد مخدر نباشد اما بخشی از آن سکانس‌ها یا داستان به مواد مخدر اختصاص پیدا کند.

وی افزود: الحمدلله چند سریال در این زمینه مواد مخدر در چندسال اخیر تولید شده و بخشی از آن به این حوزه اختصاص داده شده است.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر تأکید کرد: ما تنها به دنبال تولید سریال مستقل برای مواد مخدر نیستیم بلکه سریال‌های تولیده شده در این زمینه می‌توانند به ما کمک کنند.

مومنی با ارائه پیشنهاد به تولید کنندگان سریال‌های تلویزیونی، خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات سریال‌ها می‌تواند به توصیه به عدم مصرف دخانیات اختصاص پیدا کند و خود همین عنوان می‌تواند به ما کمک کند، کما اینکه در سال‌های گذشته سریال‌های مطلوبی تولید شده و در آن به موضوع مواد مخدر پرداخته شده است.

انتهای پیام/