لوکارلی: ایران تیم سخت‌کوشی است/ امیدوارم برزیل برنده شود

به گزارش خبرگزاری برنا؛ ریکاردو لوکارلی درمورد دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و برزیل در مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: بازی سختی با ایران داریم. بارها با ایران بازی کرده ایم و هر بار بازی سختی داشتیم. قطعاً این بازی هم فوق العاده خواهد بود.

وی ادامه داد: تمام بازی‌ تیم‌ها را دیده‌ام و قطعاً بازی‌های ایران را هم دیده‌ام. ایران دریافت کننده‌های خوبی دارد. آنها تیم خوب و سخت کوشی هستند. اما امیدواریم بتوانیم پیروزی لیگ ملت ها را مقابل ایران تکرار کنیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درمورد نتیجه این مسابقه، خاطرنشان کرد: اینجا مسابقات قهرمانی جهان است و شرایط و موقعیت متفاوتی دارد. نمی‌توانیم بردهای قبلی را به حساب پیروزی در بازی روز سه‌شنبه بگذاریم. امیدوارم برزیل برنده شود.

لوکارلی درخصوص شناختش از بازیکنان ایران، گفت: همچون لیگ ملت‌ها، پشت خط زن تیم ملی ایران خیلی خوب است، اما فکر می کنم بازیکنان خوب دیگری هم در تیم ایران حضور داشته باشند، مثل عبادی‌پور که من مدت‌ها است او را می شناسم. مدافع وسط ایران در لیگ ملت ها خیلی خوب بود.

وی ادامه داد: پاسور تیم ملی والیبال ایران با وجود این‌که اولین یا دومین تجربه اش را پشت سر می‌گذارد، خیلی خوب بازی می‌کند. در مجموع ایران تیمی است که بازیکنان خوبی دارد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال برزیل در پاسخ به این سئوال که چه تیمی قهرمان این دوره از مسابقات خواهد شد، تصریح کرد: بازی به بازی فکر می کنیم و می خواهیم به فینال رسیده و قهرمان شویم، در حال حاضر تمرکز تیم برزیل روی بازی با ایران است.

وی در واکنش به این پرسش که دوست داشتید در این مرحله با چه تیمی روبرو شوید، اظهار داشت: به تیم خاصی فکر نمی کنم. تیم های خیلی خوب زیاد در این تورنمنت حضور دارند که می توانیم با آنها بازی کنیم، اما این موضوع مهم است که بعد از بازی با آنها خوشحال باشیم. اینکه بتوانیم خوب بازی کنیم بسیار مهم است.

مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 2022 که از روز جمعه چهارم شهریور با حضور 24 تیم در شش گروه و در دو کشور لهستان و اسلوونی آغاز شده بود، روز چهارشنبه نهم شهریور به پایان رسید.

مرحله نخست حذفی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از روز شنبه 12 شهریور آغاز ‌شد و به مدت چهار روز با هشت مسابقه در دو کشور لهستان و اسلوونی پیگیری می‌شود و شاگردان بهروز عطایی در آخرین مسابقه این مرحله از ساعت 23 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 15 شهریور به مصاف برزیل می‌روند.

 انتهای پیام // 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف