لزوم حمایت نمایندگان مجلس از مأموریت‌های پلیسی

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دیدار نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: شاهد امنیت با ثباتی در پایتخت هستیم.

 سردار رحیمی  با تاکید براینکه امروز مجموعه انتظامی کشور برای استقرار امنیت و آرامش و تامین آسایش خاطر شهروندان همه توان و تلاش خود را به کار بسته است و اجازه نخواهد داد کوچک ترین خدشه ای به امنیت و آرامش شهروندان وارد شود، بیان داشت: استقرار، تثبیت و تحکیم امنیت و آرامش در هرجامعه ای نیازمند هم افزایی و همکاری جمعی است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: به طورحتم شما عزیزان به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می توانید پلیس را با تصویب قوانینی که امروز خلا وجود آنها مشکلاتی را در انجام هرچه بهتر مأموریت ها به وجود آورده در برخورد با مجرمان حمایت و پشتیبانی کنید.

وی تصریح کرد: اغلب ماموریت های پلیس به دلیل مواجهه با مجرمان و خلافکاران ماموریت های خشن و ضربتی است ولی بحمدالله در بررسی ها و برآوردهای صورت گرفته پلیس در بین سازمان های مختلف فرهنگی، اجتماعی و… جزء سازمان های برتر بوده و در این نظر سنجی ها غالبا رتبه اول تا سوم را کسب کرده است.

سردار رحیمی با تشریح طرح های مختلفی که پلیس در پایتخت اجرا می کند، گفت: به طور هفتگی طرح های بزرگ و سراسری در سطح پایتخت برای برخورد با سارقان، مجرمان، سوداگران مرگ، قاچاقچیان کالا و ارز انجام می شود.

وی افزود: امروز شاهد امنیت با ثباتی در پایتخت هستیم که این مهم نتیجه ایثار و مجاهدت شبانه روزی خدمتگزاران مردم عزیزمان در فراجا است؛ پلیس در راستای مطالبات مردم از امنیت و آرامش جامعه تمام قد دفاع خواهد کرد.

در ادامه این جلسه، نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش های سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ بر حمایت همه جانبه و بیش از پیش از پلیس تاکید کردند.

انتهای پیام/