قلعه‌نویی: مردم از فوتبال ما لذت می‌برند

به گزارش خبرگزاری برنا، امیر قلعه‌نویی بعد از تساوی 2 – 2 تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری اظهار داشت: واقعاً خوشحالم تیمی درست کردم که ایران از فوتبال آن لذت می‌برد. من امروز باید بچه‌های‌مان را ستایش کنم، به خاطر فوتبال زیبایی که بازی کردیم. خیلی خوشحالم تماشاگران کرمانی بودند چون من از این عزیزان خاطرات خوبی دارم، هرچند جای بانوان هم خالی بود و اگر آنها بودند شور زیادی در ورزشگاه حاکم می‌شد.

وی ادامه داد: گل‌گهر باید به خودش ببالد، نه به خاطر اینکه من مربی‌ این تیم هستم به خاطر اینکه به واقع در همه ابعاد باشگاه شده است و به ورزش این مملکت خدمت می‌کند که یکی از رشته‌هایش فوتبال است. همه از فوتبال این باشگاه لذت می‌برند که این هم نشأت گرفته از افکار مدیران گل‌گهر است. دنبال این هستیم که مردم با توجه به مشکلات اقتصادی که دارند یک فوتبال زیبا ببینند. از فوتبال بسته و اینکه خودمان را بندازیم خوشم نمی‌آید، ببازم هم از این کارها نمی‌کنم.

سرمربی تیم گل‌گهر به روند بازی تیمش مقابل مس اشاره کرد و گفت: بعد از 22 سال مربیگری صحنه‌های عجیبی دیدم؛ واقعاً توپ‌هایی در گل نمی‌رفت که برای من خیلی جای تعجب داشت! ما شاید یک موقعیت ندادیم، ولی دو گل خوردیم. چه در نیمه اول و چه نیمه دوم ما حتی دروازه‌بان را هم دریبل کردیم، ولی توپ‌ها به گل نمی‌رفت. خیلی برای من جای تعجب داشت، ولی تیم مس کرمان هم تیم دونده و سخت‌کوشی بود. در بازی قبل درست است باختند، ولی روی یک موقعیت 30 درصد شکست خوردند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که آیا از تیمش در طول چهار هفته گذشته راضی بوده است، عنوان کرد: شما از این بازی راضی نبودید؟ ما حق‌مان بود که بازی‌ها را ببریم. به جز بازی با مس رفسنجان که یک امتیاز هم برای ما زیاد بود، ولی در دو بازی دیگر حق‌مان برد بود. ما لذت فوتبال را نمی‌گیریم. اینکه بخواهیم بسته بازی کنیم و دنبال یک امتیاز باشیم با روحیات من سازگار نیست. مردم پارسال در مورد مظلومیت گل‌گهر صحبت کردند و امسال درباره کیفیتش حرف می‌زنند. بازی 2 – 2 شد اما هر دو طرف خوشحال بودند. ما باید دنبال این باشیم که از بازی لذت ببریم.

وی در مورد اینکه آیا به قهرمانی تیمش در لیگ برتر امیدوار است، گفت: گل‌گهر تیمی است که همه از فوتبال آن لذت می‌برند. برای ما هدف‌گذاری شده و با امید جلو می‌رویم، ولی وقتی کیفیت فوتبال را می‌بینیم خودمان لذت می‌بریم و همه چیز هم ممکن است. ما 6 گل زدیم و 5 گل خوردیم؛ یعنی 11 گل در بازی‌های ما رد و بدل شده است و شما ببینید مردم چه لذتی بردند.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف