قتل یک جوان بسیجی در کازرون

سرهنگ اسماعیل زراعتیان، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل یک جوان ۲۷ ساله بسیجی در یکی از محلات شهرستان، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

او افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد مقتول (جوان ۲۷ ساله بسیجی) به وسیله ضربات چاقو از ناحیه سینه مجروح و به علت شدت جراحات وارده به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به متواری شدن قاتل و همدستش از محل درگیری، مأموران یگان امداد با هماهنگی مرجع قضائی تحقیقات خود را در خصوص دستگیری قاتل و علت وقوع قتل آغاز و در کمتر از یک ساعت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری قاتل ۱۵ ساله و همدست ۱۸ ساله اش در یکی از محلات شهر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: با توجه به تحقیقات به عمل آمده و با ارائه شواهد و مستندات، متهم به قتل اعتراف و علت و انگیزه خود از ارتکاب این جنایت را اختلافات قبلی عنوان کرد.

سرهنگ زراعتیان به شهروندان توصیه کرد: به منظور پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث ناگوار هنگام بروز خشم و عصبانیت از هر گونه اقدام بی مورد و تصمیم‌گیری عجولانه خودداری کنند.

قاتل و همدستش پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.