فضا برای متخلفان حوزه تنظیم بازار در استان یزد ناامن است


فضا برای متخلفان حوزه تنظیم بازار در استان یزد ناامن است

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد در حضور وزیر دادگستری کشور گفت: با اقدامات انجام شده، فضای تخلف در حوزه تنظیم بازار استان یزد ناامن است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد در نشست کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار استان که با حضور امین حسین رحیمی وزیر دادگستری در سالن اندیشه این سازمان برگزار شد گفت: خوشبختانه فضای تخلفات در استان یزد ناامن شده است.

به نقل از روابط عمومی سازمان، مجید دهقانی‌زاده در این نشست با اشاره به اقدامات موثر کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار استان، گفت: با عملیاتی شدن مصوبات این کارگروه خوشبختانه فضای تخلفات در استان یزد ناامن شده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با تاکید بر لزوم استمرار اقدامات موثر این کارگروه، اظهار داشت: استمرار این کارگروه می‌تواند منجر به حرکات پایدار در بلند مدت شود.

دکتر دهقانی‌زاده با بیان اینکه دولت سیزدهم با جدیت رونق تولید را پیگیری می‌کند، افزود: رونق تولید و سازماندهی عرضه و تقاضا در بلندمدت می‌تواند استان و حتی کشور را به جایی برساند که دیگر نیاز به اقدامات کوتاه مدت در این زمینه نباشد.

وی در پایان از اقدامات موثر و خوب سازمان تعزیرات حکومتی استان در کنترل بازار و ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه استان تشکر و قدردانی کرد.