فرصت مجدد انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

سازمان سنجش از برقرای فرصت مجدد برای انتخاب رشته کنکور خبر داد. سازمان سنجش اعلام کرد: پیرو اطلاعیه مورخ 11 مرداد 1401  بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ مجازین به انتخاب رشته در آزمون‌ سراسری سال 1401 که در زمان مقرر موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی خود نشده‌اند می‌­رساند، تسهیلاتی فراهم شده است که صرفاً داوطلبان مذکور بتوانند از تاریخ 15 تا 17 شهریور 1401 با مراجعه به سایت سازمان به آدرس: www.sanjesh.org و لینک مربوط به انتخاب رشته آزمون مذکور، با رعایت شرایط ذیل نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی خود اقدام نمایند.

1- این امکان فقط برای افرادی که براساس محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده ولی موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده و بعد از تاریخ 17 شهریور تمدید نمی شود و هیچ درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

2- انتخاب رشته در رشته­‌های دارای آزمون عملی و طراحی (رشته‌های علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و همچنین رشته‌های گروه آزمایشی هنر موضوع اطلاعیه­‌های مورخ  22  تیر و 23 مرداد 1401  به افرادی توصیه می­شود که در آزمون عملی این رشته‌ها قبلاً شرکت نموده باشند.

3- اگر اقدام به انتخاب رشته‌های دارای شرایط خاص و مصاحبه می نمایید، توجه داشته باشید در صورت داشتن شرایط و همچنین نمره علمی، همزمان با اعلام نتایج نهایی برای انجام مراحل مصاحبه و بررسی صلاحیت معرفی خواهید شد.