عکس | چرا این ماشین قلدر آمریکایی در چین پر فروش شد؟

جنرال موتورز با معرفی کراس‌اوور جدید بیوک انویستا همچنان خط تولید خود در بازار چین را گسترش می‌دهد. خودروساز آمریکایی این مدل را «یک شاسی بلند کامپکت شهری با روحیه بالا» توصیف می‌کند، چیزی که اساسا با شناختی که ما از بیوک به عنوان یک خودرو تنومند آمریکایی داریم در تضاد به نظر می رسد.

این بیوک برای مشتریان نسل جوان در جمهوری خلق چین طراحی و توسعه یافته و در بخش کراس‌اوور کامپکت بازار این کشور عرضه خواهد شد. این بخش در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و شلوغ‌ترین کلاس‌های خودرویی در چین است، به رقابت خواهد پرداخت.

سرنوشت عجیب برای برند قلدر آمریکایی در چین / عکس

در حالی که عرضه یک شاسی بلند جدید در چین معمولاً موضوع چندان هیجان‌انگیزی نیست، اما بیوک انویستا به دلیل معرفی زبان طراحی جهانی جدید این برند، توجه ما را به خود جلب کرد. این مدل با الهام از کانسپت بیوک الکترا-X، دارای چراغ‌های جلوی جذاب، جلوپنجره بزرگ در بخش پایینی سپر و لوگوی جدید بیوک است. نمای نیمرخ بیوک انویستا ما را به یاد یک کراس‌اوور کوپه با سقف شیب‌دار و اورهنگ کوتاه می‌اندازد. گلگیرهای عضلانی و دماغه به سمت جلو، جذابیت ظاهری بیشتری به این مدل داده‌اند.

بیوک انویستا فقط با یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ اکوتک با توان ۱۸۱ اسب بخار در دسترس است که در کنار یک جعبه‌دنده متغیر پیوسته کار می‌کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این مدل ۷.۹ ثانیه است. بیوک وعده میانگین مصرف سوخت ۶.۵۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را داده است.

سرنوشت عجیب برای برند قلدر آمریکایی در چین / عکس

امکانات استاندارد یا آپشنال این مدل شامل دوربین دید پیرامون ۳۶۰ درجه، شارژر بی‌سیم گوشی همراه، اپل کارپلی بی‌سیم، به‌روزرسانی‌های نرم ‌افزاری از راه دور و موارد دیگر هستند. بیوک انویستا اولین محصول بیوک است که از سیستم صوتی ویژه تون ملودی ساخت آرکامیس بهره می‌برد. یک پکیج GS با ظاهر اسپرت نیز به عنوان آپشن در دسترس است.

5858