عطایی: سعی می‌کنیم نوسانات را به حداقل برسانیم/ دو تیم با برنامه بازی کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در مورد پیروزی 3 بر 2 ایران برابر آرژانتین در مسابقات قهرمانی جهان 2022 اظهار داشت: مسابقه بسیار خوبی بود. در شروع این تورنمنت مهم، برابر تیم قدرتمند آرژانتین بازی داشتیم. پیش‌بینی می‌کردیم که رقابت سختی در پیش داشته باشیم و دو تیم با اطلاعات و آگاهی خیلی خوب مقابل هم قرار گرفتند و با برنامه بازی کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که بازیکنانم بازی خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند. دو تیم در بخش‌هایی از بازی دچار نوسان شدند. آرژانتین در ست دوم به‌رغم این‌که در امتیازات پیش بود، نتوانست رقابت را حفظ کند و ایران بر بازی مسلط شد. در ست چهارم این اتفاق برای تیم ایران افتاد، کنترل بازی را از دست دادیم و ست را واگذار کردیم.

عطایی با اشاره به کسب امتیاز در ست پنجم به نفع ایران عنوان کرد: خوشبختانه در این ست و در یک بازی پایاپای که شرایط سختی را برای بازیکنان ایجاد کرد، توانستیم کنترل بازی را به دست بگیریم و با پیروزی مسابقه را به پایان رساندیم.

وی ضمن تبریک به مردم ایران خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم نوسانات را به حداقل برسانیم اما در این سطح مسابقات ممکن است چنین خطاهایی رخ دهد. این وضعیت برای تیم آرژانیتن هم در ست دوم اتفاق افتاد، اما تلاش می‌کنیم خطاها کمتر شود و برای مسابقات سخت پیش رو کم خطاتر و با ثبات بیشتری بازی کنیم.

انتهای پیام/