عطایی: تفاوت دو تیم در توپ‌های برگشتی بود

به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از مسابقه ایران برابر هلند در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان اظهار کرد: مسابقه سختی برای مشخص شدن سرگروه بود و تیم هلند با سرویس‌های خیلی خوب کار تهاجمی ایران را دچار مشکل کرد.

وی افزود: لحظاتی که خود را از فشار سرویس خارج کردیم در توپ‌های برگشتی دچار مشکل شدیم. تفاوت عمده دو تیم در توپ‌های برگشتی بود و آن‌ها در این مورد بسیار موفق بودند. ایران در توپ‌های برگشتی موفق نبودیم. این موضوع شیرازه تیم را بهم ریخت و بازیکنان نتوانستند کیفیت لازم را داشته باشند و در نهایت نتیجه مسابقه را واگذار کردیم.

عطایی با بیان این‌که در کار تهاجمی تفاوت چندانی میان دو تیم وجود نداشت، تصریح کرد: هلند 6 پوئن سرویس مستقیم داشت و ما 5 امتیاز در این بخش داشتیم. نیمیر شاخص ترین بازیکن این مسابقه بود که توانست جریان بازی را تغییر دهد. او با سرویس‌های بلند توپ را از دست پاسور دور می‌کرد و در حملات برگشتی به خوبی عمل می‌کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: احتمالا حریف بعدی ایران؛ برزیل خواهد بود. تیم قدرتمندی است و سعی می‌کنیم با اطلاعاتی که از تیم برزیل به دست می‌آوریم خود را برای مرحله بعد آماده کنیم و مسابقه خوبی در پیش داشته باشیم. البته باید تا پایان مسابقات مرحله مقدماتی صبر کنیم و بعد مشخص می‌شود که با چه تیمی در مرحله یک هشتم نهایی بازی داریم.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف