عبادی‌پور: سرویس بهتر عامل پیروزی ما بود/ هر مسابقه حکم فینال را دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، میلاد عبادی‌پور در مورد پیروزی 3 بر 2 ایران برابر آرژانتین در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: همیشه مسابقه اول به ویژه در چنین تورنمنت‌هایی بسیار دشوار است تا به بازی‌های نرمال همیشگی برگردید به ویژه اگر مقابل تیم‌هایی مثل آرژانتین، برزیل و … باشد، سخت‌تر هم می‌شود. با همدلی یکدیگر توانستیم در این مسابقه پیروز شویم و نتیجه را به نفع خود به پایان برسانیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با اشاره به برتری ملی‌پوشان در فاکتور سرویس خاطرنشان کرد: کسی که بهترین فاکتور را دارد نباید از دستش بدهد. سرویس بهترین عامل پیروزی ماست و در لیگ ملت‌ها هم همین فاکتور را داشتیم. در این مسابقات هم باید از این سرویس‌های خوب بهره ببریم. حالا زمان استفاده از این توانایی ویژه است. در لیگ ملت‌ها برای این مسابقات تمرین کردیم گاهی اوقات شرایط به قدری بد می‌شود که نمی‌توان از این فاکتور بهره برد، اما در فضاهایی چون این مسابقه که امکانش هست باید از سرویس‌های خوب به نحو احسن بهره ببریم.

وی در پایان تاکید کرد: مسابقات قهرمانی جهان است و تمامی تیم‌ها برای برد به مسابقات می‌آیند. هر مسابقه حکم فینال را دارد و شبیه لیگ ملت‎‌ها نیست که زمان برای جبران وجود داشته باشد. در این مسابقات زمانی برای جبران وجود ندارد و باید سعی کنیم در این مرحله خوب عمل کنیم تا در مرحله بعد که حذفی است با تیم‌هایی که ضعیف نه، اما بهتر هستند بازی کنیم.

تیم ملی والیبال ایران شنبه شب پنجم شهریور و در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان موفق به شکست سه بر دو آرژانتین دارنده مدال برنز المپیک شد تا دو امتیاز کامل این مسابقه را به دست آورد.

انتهای پیام/