ضرورت بیان هنرمندانه تاریخ انقلاب اسلامی در کردستان

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی در بازدید از حوزه هنری استان و دیدار با رئیس و کارکنان این نهاد، با اشاره به اینکه خوشبختانه امروز حوزه هنری در بخش‌های مختلف اقدامات خوب و قابل تقدیری را انجام می‌دهد، افزود:  برگزاری رویداد‌های مختلف فرهنگی و هنری در کنار تقویت زیرساخت‌ها از جمله اقدامات قابل تقدیر حوزه هنری کردستان است و امیدواریم که این روند با جدیت و تلاش ادامه داشته باشد.

وی گفت: ما نیازمند بیان واقعیت‌های انقلاب اسلامی با زبان هنر و به شکل هنرمندانه هستیم و به همین دلیل باید همه ما در کنار هم به این سمت و سو حرکت کنیم و کار‌های فاخر و ارزشمندی را تولید و عرضه کنیم.

نماینده، ولی فقیه در استان کردستان ضمن اشاره به لزوم جلوگیری از موازی کاری در بین دستگاه‌های فرهنگی در استان کردستان، افزود: کار جمعی در حوزه فرهنگ و هنر قطعا بازخورد‌های بهتری به دنبال خواهد داشت و از همه عزیزان متولی فرهنگ و هنر انتظار داریم که با گفتگو و نشست‌های مشترک نسبت به این مهم توجه جدی داشته باشند.

حجت الاسلام پورذهبی عنوان کرد: کردستان دارای ظرفیت‌های بسیار ارزشمند فرهنگی و هنری است و ما تنها با کار و تلاش بیشتر می‌توانیم این ظرفیت‌ها فرهنگی را در کشور مطرح کنیم و من اعتقاد دارم که هر کسی در جای خود باید در راستای انجام رسالتی که بر عهده دارد تلاش و جدیت لازم را داشته باشد.

وی هنرمندان شاخص و در تراز بین الملل را جزء سرمایه‌های اصلی و مهم استان عنوان کرد و افزود: تشویق و ترغیب اصحاب فرهنگ و هنر برای فعالیت بیشتر، رسالت همه متولیان این بخش است و در این راستا حوزه هنری رسالتی مهم بر عهده دارد.

در ابتدای این نشست امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر را ارائه کرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف