صالحی امیری: با حضور خسروی‌وفا به آینده کمیته ملی المپیک امیدوار هستم

به گزارش خبرگزاری برنا، صالحی امیری در جمع خبرنگاران گفت: آن چیزی که در چهار سال و نیم گذشته دنبال می‌کردیم به چند اصل مشخص متکی بود. اصل اولی که از اول تا آخر عنوان کردم، اصل انسجام و وفاق همدلی میان نهادهای ورزش است. این نه به عنوان شعار، بلکه به عنوان یک الزام برای تداوم ورزش قهرمانی در ایران مطرح است. با شناختی که از سجادی و خسروی‌وفا دارم، حتماً این مسیر تداوم پیدا خواهد کرد و در مسیر است که ورزش قهرمانی امکان جهش به سمت قله‌ها را خواهد داشت.

وی ادامه داد: ورزش یک جسم و یک روح دارد. جسم ورزش، سکو و سکه و قهرمانی است ولی روح ورزش همان اخلاق و معرفت و انسانیت است. فلسفه ورزش در ایران اسلامی یعنی تربیت انسان‌های متعالی و با اخلاق. نکته سوم این است که مجموعه‌ای از بزرگان در سراسر کشور همگی الطاف بسیار زیادی به من حقیر داشتند به ویژه در آستانه انتخابات محبت‌های بیشتری به من داشتند. من از محبت‌های همه عزیزان و قهرمانان و پیشکسوتان و مدیران صمیمانه تشکر می‌کنم.

صالحی امیری تصریح کرد: حضور خسروی‌وفا این بار را از روی دوش من برداشت و من از او تقدیر و تشکر می‌کنم که علی‌رغم همه مقاومت‌هایی که داشت پیشنهاد و من سجادی را پذیرفت. با حضور او آینده بسیار خوبی را برای کمیته ملی المپیک نویدبخش می‌دانم. شخصاً نسبت به آینده کمیته المپیک خوش‌بین هستم و باور دارم که با حضور فعال سجادی و همچنین حضور قوی خسروی‌وفا، آینده نویدبخشی را در کمیته المپیک خواهیم دید.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف