شکایت زائران از بدقولی شرکت هواپیمایی آتا

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری برنا، ماه گذشته زائران زیادی در پی تاخیرهای طولانی و سرسام آور، لغوهای به یک باره پروازها و اعلام نکردن پروازی جایگزین و بازنگرداندن وجه بلیط کنسلی از شرکت هواپیمایی آتا شکایت داشتند. 

خبرنگار برنا در هفته گذشته برای روشن شدن این قضایا و پیگیری شکایات زائران با شرکت هواپیمایی آتا تماس گرفت و روابط عمومی آتا هیچ یک از شکایت زائران را گردن نگرفت و اعلام کرد تمامی وقوع این مشکلات از جاهای دیگر است و به شرکت آتا مربوط نیست.

مجدد طی روزهای گذشته زائران ‌جهت پیگیری شکایت خود با برنا تماس گرفتند و اعلام کردند پس از گذشت حدود یک ماه از پرواز وجه مبلغ جریمه به آنها پرداخت نشده است.

یکی از مسافرانی که در ماه گذشته عازم سفر به بغداد بوده، به خبرنگار خبرگزاری برنا گفت: در تاریخ 1401/5/19 با شماره پرواز 6679 از شرکت هواپیمایی آتا پرواز بغداد_ تهران با تاخیر بالای 10 ساعت مواجه شد و قرار بود پرواز ساعت 5 صبح باشد که پرواز ساعت 18:30 عصر صورت گرفت و قرار بود که شرکت آتا مبلغ 30% بلیط را بازگرداند و یک بلیط یک طرفه به مشهد برای دلجویی و عذرخواهی به مسافران آن پرواز هدیه دهد و الان حدود یک ماه از این قضیه می‌گذرد و وقتی زنگ زدم جهت پیگیری گفتند که این هدیه از طرف آتا حدود دو هفته طول می‌کشد تا به انجام برسد اما به نظر من تمام این حرف‌ها صرفا برای این بود تا مسافران این تاخیر طولانی را فراموش کنند و بعد از گذشت چند هفته هرچقدر زنگ زدم به شرکت هواپیمایی آتا یا اشغال بودند و یا پاسخگو نبودند.

به گزارش برنا ماه گذشته به علت شکایات متعدد مسافران عتبات از عملکرد شرکت هواپیمایی آتا، مدیر عامل این شرکت جهت ارائه توضیحات و توجیهات خود به دادسرا احضار شد اما جزئیات بیشتری از این احضاریه منتشر نشد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف