شوک دقیقه 92 پاتوسی به سپاهان/ در تقابل فولادیها نکونام یک صفر جلو افتاد

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور شامگاه (چهارشنبه 10 شهریورماه) با انجام دیدارهای باقیمانده پیگیری شد، در یکی از حساس ترین بازیهای هفته چهارم تیم فولادمبارکه سپاهان در فولادشهر اصفهان میزبان فولادخوزستان بود که در پایان با تک گل دقیقه 92 پاتوسی شکست خورد.

ترکیب سپاهان :

پیام نیازمند، نیلسون، میلاد زکی پور، رامین رضاییان، مسعود ریگی، مانوئل فرناندز (84- امید نورافکن)، یاسین سلمانی، فرشاد احمدزاده (74- محمدرضا حسینی)، رناتو داسیلویرا، الویس کامسویا (74-محمد علی نژاد)، شهریار مغانلو

سرمربی: ژوزه مورایس

ترکیب فولاد خوزستان:

کریستوفر کنت، عارف آقاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری، سعید آقایی (70- وحید حیدریه)، حمید بوحمدان، ساسان انصاری (85-آیاندا پاتوسی)، محمد آبشک، علیرضا کوشکی (85-اشکان دژاگه)، مجید علیاری، علی قربانی (70-وریا غفوری).

سرمربی: جواد نکونام

داوران: علیرضا فغانی، محمدرضا ابوالفضلی، علی‌اکبر نوری و مهدی اجاقی

ناظر: حسین نجاتی

گل‌: آیاندا پاتوسی (دقیقه 2+90) برای فولاد

کارت زرد:

مجید علیاری (38)، سعید آقایی (70) برای فولاد

داسیلویرا (58)، فرشاد احمد زاده (70) برای سپاهان

در حالی که سپاهان بازی هجومی و پر موقعیتی را به ویژه در نیمه دوم به نمایش گذاشت، اما نتوانست از پس برنامه‌های تاکتیکی تیم جواد نکونام بر بیاید و غافلگیر شد.

رقابت زیبایی که در دقایق تلف شده نیمه دوم با نتیجه تساوی بدون گل در جریان بود، با فرصت طلبی آیاندا پاتوسی، تعویض طلایی جواد نکونام و از روی یک فرصت طلبی توانست گل 3 امتیازی تیم نکونام را وارد دروازه سپاهان کند، گلی که علاوه بر گرفتن 3 امتیاز شیرین از اصفهان ، صدر جدول را نیز از سپاهان گرفت و به پرسپولیس داد، سپاهان نخستین شکست این فصل را با ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی تجربه کرد.

فولاد نیز با این برد با ۸ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم قرار گرفت و سپاهان به رده سوم سقوط کرد.

حاشیه های بازی:

*محمدرضا ساکت عضو جدید هیئت رئیسه سازمان لیگ امروز در اولین جلسه پس از انتخابات حضور نداشت تا حالا در جایگاه  ویژه ورزشگاه فولاد شهر تماشاگر مصاف تیمش باشد.

*حدود 200 هوادار فولاد خوزستانی خود را به فولادشهر رساندند تا از نزدیک تیم خود را تشویق کنند.

*ورزشگاه  15 هزار نفری فولاد شهر نزدیک به 60 درصد ظرفیتش در مصاف سپاهان و فولاد خوزستان پر شده است.

*تیم فوتبال سپاهان به دلیل چمن نامساعد ورزشگاه نقش جهان مجبور شده در هفته چهارم به فولادشهر برود و در ورزشگاهی که خاطرات زیادی از آن دارد، از شاگردان نکونام میزبانی کند.

*هواداران فولاد خوزستان در دقیقه 20 مهدی هاشمی نسب را تشویق کردند.

*اتفاق ویژه این مسابقه حضور علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران است که خیال بازیکنان و کادر فنی دو تیم را راحت کرده است.

*رندولوویچ و وحید هاشمیان دو دستیار دراگان اسکوچیچ به اصفهان سفر کرده اند و مصاف فولاد و سپاهان را از نزدیک زیر نظر دارند.

*مهدی تارتار هم مطابق انتظار در ورزشگاه فولادشهر حاضر شده تا تماشاگر دیدار دو تیم و به ویژه سپاهانی ها باشد که هفته آینده  برابر هم قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف