شهر رشت به پارک‌های عمومی نیازی مبرم دارد


شهر رشت به پارک‌های عمومی نیازی مبرم دارد

سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه شهر رشت به پارک‌های عمومی نیازی مبرم دارد گفت: امیدواریم افتتاح پروژه پارک کودک زمینه‌ساز افتتاح پروژه‌های بزرگ‌تری برای منطقه دو باشد.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت در مراسم افتتاح پارک کودک واقع در منطقه دو شهری با پاسداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: با توجه به فرهنگ آپارتمان نشینی که هم‌اینک حاکم بر جامعه شده اهمیت چنین فضاهایی برای کودکان به عنوان نسل‌های تاثیرگذار کشور دو چندان می‌شود.

 سرپرست شهرداری رشت با درخواست از مدیر منطقه دو برای تعریف پروژه‌های بیشتری در حوزه فضای سبز و پارک کودک یادآور شد: شهر فاقد نشاط و شهروندان بدون تحرک نمی‌توانند برای جامعه ما مفید فایده واقع شوند بنابراین فراهم آوردن زیرساخت‌های ورزشی و فضای سبز اهمیت بسیار زیادی دارد.

افتتاح پارک کودک رشت

 خدمت بین دانا با بیان اینکه شهر رشت به پارک‌های عمومی نیازی مبرم دارد تعمیر و نگهداری از پارکها و امکانات آن را دارای اهمیت بسیار زیادی خواند و اذعان کرد: امیدواریم افتتاح پروژه پارک کودک زمینه‌ساز افتتاح پروژه‌های بزرگ‌تری برای منطقه دو باشد.

افتتاح پارک کودک رشت

 وی در کنار تقدیر و تشکر از شهرداری منطقه دو کل محوطه پارک کودک را هزار و ۱۰۰ متر اعلام و اضافه کرد: پارک کودک دارای مساحتی معادل ۳۹۵ متر است و ۲۲ نیمکت برای آن تعبیه شده همچنین این پارک دارای ۲۰ عدد چراغ پارکی است.

 سرپرست شهرداری رشت کل هزینه کرد جهت خرید وسایل بازی، نیمکت و چراغ پارک کودک را حدود ۶۰۰ میلیون تومان ذکر کرد و ادامه داد: برای جدول گذاری و کف پوش و سایر اقدامات عمرانی آن ۶۵۰‌ میلیون تومان و مجموعا برای این پروژه یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان هزینه صرف شده است.