شناسایی 81 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان/ 47 نفر بستری شدند


شناسایی 81 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان/ 47 نفر بستری شدند

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی شدن 81 بیمار جدید مبتلا به بیماری کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

مهدی احمدی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: طی شبانه روز گذشته تعداد  478 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند که از این تعداد 81 بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی و در این بازه زمانی 47 نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

وی افزود: همچنین طی 24 ساعت گذشته نیز 68 یمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

احمدی فر بیان داشت: در حال حاضر نیز 193 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که 34 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

وی گفت: تاکنون یک میلیون و 537 هزار و 120 بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد 513 هزار و 365 نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: از ابتدای آغاز این پاندمی 18 هزار و 836 بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که 11 هزار و 946 فوتی قطعی و 6 هزار و 891 نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

احمدی فر گفت:طی شبانه روز گذشته در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۸ فوتی کرونا ثبت شده که پنج نفر قطعی و سه نفر مشکوک به کرونا بوده است.