شش جایگاه سیار سوخت ایام اربعین در مهران دایر می شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از ایلام، علی اصغر چاغروندی روز جمعه در جلسه ستاد اربعین در مهران از آمادگی کامل جایگاه های سوخت این استان در ایام اربعین جهت خدمت رسانی به زائران حسینی خبر داد و گفت: هیچ نگرانی در تامین فرآورده های نفتی برای تردد وسایل نقلیه زائران اربعین حسینی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه از این تعداد جایگاه سیار ۵ دستگاه نصب شده و یک دستگاه هم طی ۲ روز آینده نصب می شود، تصریح کرد: علی رغم مصوب شدن این ۶ دستگاه برای نقاط جانمایی شده تعداد ۲ دستگاه نیز تهیه شده و در صورت ضرورت و نیاز نصب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام تاکید کرد: امسال و در ایام اربعین ۵ جایگاه تامین سوخت (بنزین و گازوئیل) در مهران به ‌صورت سیار و شبانه ‌روزی آماده خدمات ‌دهی به زائران اربعین است.

چاغروندی با بیان اینکه این پنج جایگاه سوخت، جانمایی، نصب و آماده بهره برداری و سوخت رسانی به زوار کربلای معلی خواهند بود. افزود: محل این جایگاه های سیار یک دستگاه در پارکینگ برکت ، ۲ دستگاه روبروی تاسیسات همیاری شهرداری ( سیسترابر )، یک دستگاه در ورودی کمربندی غربی از طرف پار کینگ اربعین ، یک دستگاه خروجی کمربندی غربی بسمت مرز، یک مورد نیز روبروی درب سد ال اسحاق که تنها جایگاه عرضه بنزین عرضه می باشد و سایر جایگاه ها نفتگاز عرضه می کنند، در نظر گرفته شده است.

وی افزود: جهت خدمت رسانی بهتر به زوار در محورهای مواصلاتی به شهر مهران بنرهایی با مضمون ( برای سوختگیری اقدام فرمائید) تهیه شده است .

چاغروندی همچنین در ادامه به صدور کارت های سوخت آزاد برای جایگاه های سوخت محورهای اربعین اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم عظیم وسائل نقلیه از مسیرهای مواصلاتی استان در ایام اربعین، تمهیدات لازم جهت تامین و افزایش سوخت مورد نظر استان انجام شده است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف