سه طرح عمران روستایی در بخش محمدیه افتتاح شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ در پنجمین روز از هفته دولت در مراسمی با حضور لیلا غریب مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین، غفوری فرماندار البرز و سید تقی فلاح امینی بخشدار محمدیه سه طرح عمران روستایی در بخش محمدیه به بهره برداری رسید.

روکش آسفالت و جدول گذاری معابر روستای حصار خروان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به پایان رسید و بهره برداری از آن آغاز شد.

image_2022_8_29-0_8_16_892_HQu

همچنین آسفالت و جدول گذاری کوچه شهید محمد تقی اسدی روستای باورس  دومین طرح روستایی بود که با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

این مسیر به طول دو هزار مترمربع آسفالت شده و  ۸۰۰ متر جدول گذاری نیز به پایان رسیده است.

افتتاح سنگفرش کوچه های بافت سنتی روستایی «ورس» سومین طرحی بود که توسط مسئولان استان افتتاح شد.

image_2022_8_29-0_8_48_730_Lhj

این طرح به طول ۸۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان در کمتر از ۲۰ روز احداث شده است.

مصطفی غفوری فرماندار شهرستان البرز در مراسم افتتاح این طرح ها اظهارداشت: رویکرد دولت سیزدهم حضور در بین مردم و حل مشکلات آنها در کمترین زمان ممکن است.

وی افزود: تلاش دولت سیزدهم برای حل مشکلات مردم شبانه روزی است و در یک سال گذشته رئیس جمهور به ۳۱ استان سفر کرده و با حضور در میان مردم با مشکلات و مطالبات آنها از نزدیک آشنا شده است.

فرماندار البرز تصریح کرد: مدیران استانی و شهرستانی نیز به تبعیت از دولت خود را خادم مردم  می دانند و این هدف را دنبال کرده اند تا با دیدار چهره به چهره با مردم زمینه حل مشکلات را با سرعت بیشتری مهیا کنند.

image_2022_8_29-0_8_36_703_r95

وی گفت: بمناسبت هفته دولت امروز سه طرح عمرانی در روستاهای ورس، حصار خروان و باورس افتتاح شد که می تواند رضایتمندی مردم را موجب شود.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف