سلکی نماینده ساحلی بازان اصفهانی در اردوی استعدادیابی تیم‌ ملی ساحلی زیر 19 سال

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته ساحلی فدراسیون والیبال 24 بازیکن را به اردوی استعدادیابی تیم‌های ملی زیر 19 سال ساحلی دعوت کرد که در دو گروه تمرینات خود را در کمپ ‌تیم‌های ملی ساحلی پیگیری خواهند کرد.

گروه نخست شامل 12 بازیکن از هفت استان است که از روز گذشته (شنبه 12 شهریور) تمرینات خود را آغاز کردند و تا روز دو‌شنبه 14 شهریور این تمرینات ادامه خواهد داشت.

صفا کلته، حکیم کلته، یاسین کر، یاسین فرخی و مسعود رستگار از گلستان، اشکان مینویی از گیلان، محمد حسین جاویدمهر و محمدمهدی جاویدمهر از قزوین، کیارش باقری از بوشهر، ابوالفضل اجاقلو از تهران، سروش کیانپور از شهرکرد و مهدی سلکی از اصفهان 12 بازیکن گروه نخست اردو هستند.

تمرینات گروه دوم نیز از روز سه‌شنبه 15 شهریور آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت که 12 بازیکن زیر دعوت شدند:

امیرعلی قلعه‌نوی، سعید دروی، پویا قصابیان از خراسان رضوی، محمدصالح قبادی، حبیب اکبرزاده، آرین گلریز و محمدمهدی شهریاری از تهران، حمیدرضا باقرلقب، محمدعلی اسماعیلی خطیر و امیرعلی خواجوی از مازندران، محمدرضا هادیان از یزد و نوید مداح از هرمزگان

تست‌های آمادگی جسمانی، آموزش تکنیک‌های ساحلی، پاس پنجه، سرویس هدفدار، دریافت، توپگیری، پاس پشت، حمله دوضرب، ساید اوت، دفاع روی تور، دفاع داخل میدان، حمله، پیلینگ، حمله در شرایط سخت، بازی تمرین و آنالیز از جمله محورهای اردوی استعدادیابی تیم‌های ملی زیر 19 سال ساحلی است.

حامد نژداغی به عنوان سرمربی و علی شفابخش و سیدمحمد حسینی در اردوی نخست و بهنام توکلی و اسماعیل عباسی در اردوی دوم به عنوان کمک مربی حضور دارند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف