سفر یکروزه وزیر فرهنگ به مازندران / ادای احترام اسماعیلی به مقام شامخ شهدا در ساری

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ، محمد مهدی اسماعیلی امروز با همراهی سید محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه برای حضور در مراسم گشایش تالار مرکزی ساری، انجام چند دیدار فرهنگی و همچنین نشست با فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان وارد ساری شد.

اسماعیلی در این سفر یک روزه که برنامه‌های آن از صبح تا عصر جمعه انجام می‌شود، علاوه بر حضور و سخنرانی در مراسم گشایش تالار مرکزی ساری، حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شهیدان، دیدار با خانواده شهید محمدمهدی ولی‌نژاد، دیدار با هنرمند جوان علیرضا مطلبی خوشنویس ساروی را نیز در برنامه دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۴ آذر ۱۴۰۰ در سفر یک روزه‌اش به مازندران بازدیدی از پروژه تالار مرکزی ساری داشت و در آن بازدید علاوه بر وعده تأمین اعتبار تکمیل پروژه تا سقف ۵۰۰ میلیارد ریال، گفت که در سفر بعدی‌اش به مازندران این مجموعه بزرگ فرهنگی و هنری به بهره‌برداری می‌رسد که این وعده در این سفر محقق شد.

عملیات اجرایی تالار مرکزی ساری سال ۱۳۸۶ با هدف تامین فضای مناسب برای انجام فعالیت‌های مهم فرهنگی هنری استانی و ملی و نیز فراهم کردن فضا برای فعالیت هنرمندان از محل اعتبارات ملی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد و قرار بود طی سه سال به بهره‌برداری برسد.

طی سال‌های اخیر بارها از سوی مسوولان تاریخ‌های مختلفی برای بهره‌برداری از این مجتمع فرهنگی اعلام شد. اهمیت این پروژه نیز سبب شده بود که بازدید از آن در برنامه‌های سفر مسوولان متعددی قرار بگیرد که در نهایت طی یک سال اخیر با تخصیص اعتبارات ویژه توسط دولت سیزدهم به پایان رسید.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف