سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به شیراز


سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به شیراز

محمد زلفی گل، باهدف حضور در برنامه‌های بهره‌برداری و کلنگ زنی چند طرح عمرانی و آموزشی وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.

به گزارش خبرگزاری موج فارس، محمد زلفی گل، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری امروز شنبه پنجم شهریور ماه همزمان با چهارمین روز هفته دولت  با هدف شرکت در برنامه‌های ویژه هفته دولت به استان فارس سفر کرد .

وی در نخستین روز سفر خود به استان فارس، برای افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کازرون، افتتاح مدرسه خیّرساز حضرت فاطمه زهرا “س” (نمازی)، بازدید از بیمارستان ۹۶تخت‌ خوابی کازرون و مرکز آموزش عالی سلمان فارسی، کلنگ‌زنی کارخانه تولید کابل مسی و کلنگ‌زنی پست ۶۶کیلووات کازرون، راهی شهرستان کازرون شد.

 زلفی گل در ادامه این سفر، برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، بازدید از پروژه‌ی نان (نظام ایده‌ها و نیازها) و سالن کنفرانس (ISC)، بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی پردیس ارم دانشگاه شیراز، نشست با شورای اساتید دانشگاه شیراز و زیارت حرم مطهر احمدبن موسی شاهچراغ (ع) به شیراز خواهد آمد.

وزیر علوم در روز دوم سفر خود نیز در برنامه‌هایی چون بازدید از برج فناوری و رونمایی از محصولات دانش‌بنیان، بازدید از محل احداث دانشگاه هنر شیراز و افتتاح مجتمع فرهنگی و مسجد دانشگاه فنی حرفه‌ای و افتتاح مراکز رشد شرکت خواهد کرد.

محمدعلی زلفی گل در بدو ورود شیراز مورد استقبال استاندار  و دیگر مدیران فارس قرار گرفت.