سرمربی پورتو: طارمی هفته دشواری را پشت سر گذاشت و شرایط مبهمی دارد/ جانشین او عالی بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی در دقیقه 42 دیدار پورتو مقابل اسپورتینگ در هفته سوم لیگ برتر پرتغال، در صحنه گل نخست تیمش با آنتونیو آدان سنگربان اسپورتینگ برخورد کرد و دچار مصدومیت شد.

مهاجم تیم ملی کشورمان به دلیل همین مصدومیت نتوانست تا پایان مسابقه در زمین بماند و در دقیقه 72 مجبور شد جای خود را به وندرسون گالنو بدهد. وی در طول هفته گذشته در تمرینات پورتو شرکت نکرد و به انجام کارهای درمانی خود مشغول بود.

شاگردان سرجیو کونسیسائو بامداد روز دوشنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر پرتغال میهمان ریوآوه خواهد بود که شرایط طارمی برای این مسابقه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

کونسیسائو در نشست خبری پیش از این مسابقه،‌ در پاسخ به این پرسش که آیا پورتو می‌تواند چگونه بدون طارمی بازی کند یا خیر، اظهار داشت: زمانی که مهدی در بازی آخر ما مقابل اسپورتینگ تعویض شد، جانشین او عملکردی فوق‌العاده داشت و بسیاری اعتقاد داشتند که وی بهترین بازیکن زمین بوده است. ما عادت داریم که بازی را با 11 بازیکن باکیفیت شروع کنیم.

وی درخصوص مصدومان پورتو برای بازی با ریوآوه گفت: مارکو گروئیچ مصدوم است و متأسفانه نمی‌توانیم روی او حساب کنیم. طارمی هم هفته دشواری پشت سر گذاشته و شرایط او برای این مسابقه مبهم است. ما فردا (یکشنبه) تمرین داریم و پیشرفت این بازیکن را خواهیم دید. اطمینان دارم که طارمی از لحاظ فیزیکی در دسترس خواهد بود. پس از آن تصمیم می‌گیریم که او از ابتدا به میدان برود یا خیر.

سرمربی پورتو با بیان اینکه تیمش در غیاب طارمی می‌تواند از راه‌های جایگزین استفاده کند، خاطرنشان کرد: ما بازیکنان زیادی داریم که می‌توانند در میان سه بازیکن خط حمله ما قرار بگیرند. می‌دانستیم که ممکن است مهدی را در این مسابقه در اختیار نداشته باشیم و در طول هفته روی این مسئله کار کردیم.

انتهای پیام/