سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد ریالی برای توسعه زیرساخت های برق مازندران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ، کوروش موسوی تاکامی روز یکشنبه در نخستین جلسه بررسی طرح های توسعه ای و احداث شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان برای گذار از پیک مصرف ۱۴۰۲ که در ساری برگزار شد، افزود: با همدلی، وفاق و تلاش شبانه روزی فعالان این بخش شاهد گذر از پیک بدون خاموشی بودیم که این به نوبه خود یک رکورد جدید است که باید ثبت شود.

وی از آغاز عملیات اجرایی طرح های توسعه و احداث شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان با تمرکز بر احداث خطوط انتقال خبر داد و بیان کرد: در دهه گذشته با توجه به شرایط معارضین و مسائل مالی و سایر موارد، احداث خطوط انتقال در صنعت برق این استان مغفول مانده بود.

موسوی تاکامی با اشاره به عزم جدی دولتمردان برای تقویت زیرساخت های شبکه برق استان های مازندران و گلستان، گفت: با روش های نظارت بر کنترل پروژه مکانیزه تبلت پایه و پهپاد محور، پروژه ها بصورت دقیق و براساس برنامه زمانبندی و تخصیص منابع مالی رصد می شوند.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان خواستار حمایت همه جانبه استاندار انقلابی و جهادی مازندران و دیگر مسئولان دستگاه های اجرایی برای اجرای طرح های در دست اقدام در صنعت برق شد و افزود: بی شک با درایت استانداران انقلابی در مازندران و گلستان که در چند ماه گذشته نیز پرتوان و قدرتمند ظاهر شدند، پیک مصرف برق سال بعد را مدیریت و از چالش های اجرایی گذر خواهیم کرد. 

موسوی تاکامی به ظرفیت بالای متخصصان شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان اشاره کرد و افزود: با بهره گیری از این ظرفیت بالا، شعار «ما می توانیم» را محقق و عملیاتی خواهیم کرد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف