سرمایه‌گذاری و هوشمندسازی دو رویکرد شهرداری تبریز است


سرمایه‌گذاری و هوشمندسازی دو رویکرد شهرداری تبریز است

شهردار تبریز از توجه به دو رویکرد سرمایه گذاری و هوشمندسازی به عنوان دو اولویت مهم مدیریت شهری تبریز در شش ماهه دوم فعالیت خود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، یعقوب هوشیار شهردار تبریز در آیین بهره برداری از پروژه های شهرداری تبریز به مناسبت هفته دولت با تاکید بر اینکه تلاش ما این است تبریز را به جایگاه و عظمت واقعی خود برسانیم، اظهار کرد: تلاش داریم گره‌های مردم را باز کرده و در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی آثار تلاش شهرداری مشهود باشد.

وی با تبریک هفته دولت بیان کرد: امروز مایه افتخار است که در کنار دولت جهادی و انقلابی به طور شبانه‌روز برای آبادانی شهر تلاش می‌کنیم و امیدواریم شرمنده مردم نشویم. در این بین استاندار آذربایجان شرقی نیز هیچ گاه همراهی خود را از شهرداری دریغ نکرده و همواره کمک‌حال شهرداری بوده است.

هوشیار افزود: اولین نکته‌ای که شهرداری تبریز برای خود تکلیف می‌داند، ایجاد گره و رابطه معنادار با مردم بوده تا از انرژی معناداری که می‌تواند مردم را به عرصه بکشاند استفاده کرده و به نفع شهر استفاده کنیم. تلاش داریم از این انرزی استفاده کرده و پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام برسانیم.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر کارکردهای اجتماعی شهرداری، گفت: قول می‌دهیم به صورت هوشمند در این حوزه ورود کرده و در این مسیر از همراهی شورا نیز بهره مند خواهیم شد.

او از برگزاری همایش سرمایه‌گذاری طی مهرماه امسال در تبریز خبر داد و افزود: در اردیبهشت سال آتی نیز همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری در تبریز برگزار می‌شود.

هوشیار از افزایش حدود ۸۰ درصدی صدور پروانه های ساختمانی در تبریز خبر داد و افزود: امیدوارم با تداوم این رویکرد شاهد توفیق در این حوزه باشیم.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: رونمایی از سامانه شفافیت و بارگذاری تمام حوزه‌ها در این سامانه و آگاهی و اطلاع مردم از تمام امور و آمار، برنامه‌ای است که از روز اول آغاز کرده ایم و به زودی به اتمام می‌رسد.

آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی، خدماتی، و رفاهی شهرداری تبریز با یک‌هزار و ۶۲۲ میلیارد ریال اعتبار به مناسبت هفته دولت در مجموعه تاریخی و فرهنگی مقبره‌الشعرا برگزار شد.